Кошик
261 відгук
Супермеблі для кабінету керівника >>>Переглянути моделі
Український Стандарт: Європейська якість: mkus.com.ua 057-754-7165
+380 (66) 173-48-05
+380 (67) 585-26-29

Меблі для Керівника купити не складно, складно вибрати ! Частина 2 - Продовження

Меблі для Керівника купити не складно, складно вибрати ! Частина 2 - Продовження

Початок статті: "Меблі для Керівника купити не складно, складно вибрати" читайте раніше.

Частина 2. Стиль та оновлення.

Продовжуючи розмову про кабінетних меблів для керівників задаєшся питанням, а що ж найголовніше потрібно передбачити вибираючи подібного роду меблі. Адже кабінет для керівника це все одно, що крила для птиці - щось не так, і вже не злетіти... Для бізнесмена, адвоката або нотаріуса важливо, щоб їх клієнт або відвідувач відчував себе в такому кабінеті надійно, то є і господар кабінету і сама кабінетні меблі повинні вселяти довіру та надійність. Для керівника, директора, боса просто необхідно, щоб увійшовши в кабінет працівники відчували, що їх керівник - це "брила" в організації та управлінні, і що вони ... теж, скромні учасники загального виробничого процесу, поруч з ним.

Іноді необхідно підкреслити вишуканість і розкішність інтер'єру, розставляючи предмети меблів з масиву натурального дерева, стільці крісла у формі царських тронів з оббивкою з італійської шкіри. А для деяких керівників, навпаки, важливо усією обстановкою кабінету позначити скромність (наприклад у витрачанні бюджетних коштів), при цьому далеко не завжди означає, що це дешевий ширвжиток - часто за зовнішньою скромністю ховається висококласна витончена і дуже недешева і якісна меблі.

Описуючи всі ці аспекти, пов'язані з вибором кабінетних меблів, давайте розглянемо деякі найбільш успішні та популярні кабинентые серії для Vipів :

Серія меблів для керівника Split

Ви запитаєте, а який набір директорської меблів ми любимо більше всього самі . Такий кабінет є. Дозвольте представити серію мебеля для керівника виробництва Україна, виконаного з найбільш якісних італійських і німецьких матеріалів - кабінет керівника Split від Компанії Український Стандарт. Спліт це ідеальна меблі, еквивалентная по ціні і якості, зовнішньому вигляду і зручності, солідності і компетентності. Такої високої якості столів для директора, столів для нарад, креденсов, шаф для одягу, тумб сервіс і навіть журнальних стоїків для кави Україна ще не знала. Можна довго розповідати, наскільки солідно і впевнено виглядає масивна стільниця , з профільно фрезерованим краєм, як якісно обробляється кожна поличка, як стильно поблискує графітове скло у шафах для документів, і як неймовірно круто з'єднуються між собою всі елементи меблів, прикрашені спеціальними декоровані накладками з мдф в один загальний ансамбль. Директорський кабінет СПЛІТ - це справжня якість.

Дивіться також:

Серія меблів для керівника Verona

Однако есть еще один вопрос, который зачастую ставит руководителя компании в тупик. Компания растет и стремительно расширяется. Сотрудники начинают жаловаться на тесноту, неудобство и застарелость обстановки в офисе, да и тебе, уважаемый босс, уже изрядно надоело "устарешвее одоробало предпенсионного возраста" с обшарпанными углами и царапинами. Да-да, мы имеем ввиду именно то, что бывалые сотрудники по привычке еще называют директорским кабинетом, а молодежь скептически посмеивается, глядя на этот уже повидавший виды музейный экспонат, который давно мечтает отойти на покой. Да и перед зарубежными партнерами уже как-то неудобно, мы же солидная организация ....

Выход есть. Предлагаем самое современное решение для корпоративных компаний: новейшая универсальная офисная разработка, которая позволит , используя европейскиййи американский опыт, организовать офисное пространство с максимальной эффективностью, с минимальными вложениями, а главное в едином, коропоративном стиле, не только рядовых сотрудников но и самое высокое руковдство. Представляем гордость компании Украинский Стандарт - новейшая серия офисной мебели MEGAN . Меган это целая концепция ... Ознакомимся ?

Зробіть правильний вибір !

З повагою, Меблева Компанія " Український Стандарт.

http://mkus.com.ua/

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner