Кошик
190 відгуків
Супермеблі для кабінету керівника >>>Переглянути моделі
Український Стандарт: Європейська якість: mkus.com.ua 057-754-3044
+380 (73) 477-80-79
+380661734805
+380675852629

Шафи файлові, картотеки

Навіть володар комфортабельного і сучасного офісу, обладнаного комп'ютерами, офісною технікою та електронними носіями, повністю позбутися паперової документації не вдасться. Печатки, ключові партнерські і клієнтські договору, податкові звітності, трудові договори – всі ці документи вимагають дбайливого зберігання. Для цих цілей і була розроблена така практична модель як картотечна шафа. Зазвичай, подібні конструкції оснащені висувними ящиками, які відкриваються за допомогою телескопічних направляючих. Це дозволяє забезпечити швидкий і легкий доступ до необхідної документації. Висуваються ящики по одному, не дозволяючи шафі втратити рівновагу. Ящики здатні витримати вагу близько 30 кг і близько п'ятдесяти тисяч циклів висунення. Є моделі картотечних шаф, оснащені знімними полицями або які можна регулювати по висоті. 

картотечна Шафа металева може складатися з декількох комірок з автономними ключовими системами, що дає можливість окремим співробітниками автономно користуватися своїм відділенням. Хоча, більшість картотечних шаф, цілісна конструкція із загальної надійної дверима і ключовою системою, що перешкоджає доступу сторонніх осіб до всіх ящиків і полиць.

Для запобігання корпусу картотечного шафи від механічних пошкоджень, корозії металу та для зручності дотримання чистоти, шафа покривають полімерною порошковою фарбою. 

Файловые шкафы ШФ предназначены для хранения различной документации. Шкафы оборудованы выдвижными ящиками с системой хранения подвесных папок. Количество и ширина ящиков файлового шкафа зависит от объема хранимой документации. Надежные направляющие позволяют выдвигать ящики на всю глубину. Конструкция ящика позволяет хранить папки формата А4 или Foolscap (в среднем 75 шт. в ящике). Крім підвісних папок, в ящику файлового шафи передбачена можливість установки додаткових боксів формату А5 і А6 для зберігання трудових книжок, паспортів, медичних карток та інших документів.