Кошик
262 відгуків
Супермеблі для кабінету керівника >>>Переглянути моделі
Український Стандарт: Європейська якість: mkus.com.ua 057-754-7165
+380 (66) 173-48-05
+380 (67) 585-26-29

Кондиціонери LESSAR — ця техніка надихає

Кондиціонери LESSAR — ця техніка надихає

КОНДИЦІОНЕРИ LESSAR

Розробляючи лінійку обладнання серії Home, фахівці Lessar поставили перед собою завдання створити продукт, що відповідає вимогам широкого кола споживачів. Саме тому в основі концептуальної ідеї серії Home лежать такі поняття, як інновації, технології та дизайн. Лінійка обладнання Lessar Home гарантує необхідні рішення для створення комфортних кліматичних умов у вашому домі.
У 2012 році Lessar пропонує своїм клієнтам нову лінійку побутових кондиціонерів серії Home. Змінам піддалися 5 модельних рядів, які розроблялися фахівцями компанії на протязі всього 2011 року. В результаті представлені нові моделі серії Home не тільки гарантують дотримання всіх необхідних умов для створення комфортного клімату у вашому будинку, вони, можна сказати, представляють нове покоління красивих і естетичних кондиціонерів.

Поверхня лицьової панелі кондиціонерів серій Rational, Inverto, eMagic і Winter Master тепер має обтічну форму. Дизайн такого внутрішнього блоку чудово вписується в будь-який сучасний інтер'єр. На лицьовій панелі розташований легко читається функціональний LED-дисплей, що відображає задану температуру охолодження/обігріву, режими роботи і несправності в разі її виникнення.

Дизайн кондиціонерів серії Cool+ також зазнав серйозну переробку. У новому внутрішньому блоці акцент зроблений на плавних лініях корпусу і ефектному, якісному пластиці, які надають кондиціонеру вишуканий вигляд, властивий продуктам найвищого класу. На передній панелі оновленої серії тепер з'явився інформативний LED-дисплей.

З цього сезону розширено модельний ряд Cool+ і Inverto: в обидві серії додані моделі на 18 000 BTU і 24 000 BTU. Застосування нових високоефективних японських компресорів Toshiba (в серії Cool+ в тому числі) і перехід на озонобезпечних фреон R410A спричинили за собою значне зростання коефіцієнтів енергоефективності кондиціонерів. Відзначимо, що новий фреон не містить хлору і не руйнує озоновий шар. У спліт-системах Inverto вже в базовій версії встановлена система очищення повітря Plasma, яка знищує понад 95% пилу, диму і пилку і різних шкідливих речовин.
Зміни торкнулися не лише технічної сторони обладнання. Lessar йде на зустріч побажанням своїх клієнтів і c 2011 року встановлює на нові кондиціонери серії Home (Rational, Inverto, eMagic, Cool+) термін гарантійних зобов'язань на чотири роки. У кондиціонерах Lessar застосовуються найсучасніші технології, їх надійність неодноразово перевірялася і досвідченим шляхом, і роками успішної експлуатації, — ми впевнені у своїй техніці, і збільшуємо гарантію на один рік.
Lessar.ru

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner