Кошик
261 відгук
Супермеблі для кабінету керівника >>>Переглянути моделі
Український Стандарт: Європейська якість: mkus.com.ua 057-754-7165
+380 (66) 173-48-05
+380 (67) 585-26-29

Віденські стільці - історія створення і сьогоднішній день

Віденські стільці - історія створення і сьогоднішній день

Історія віденських стільців починається ще з середини XIX століття, в ті далекі часи, віденський стілець представляв собою оригінальний зразок дерев'яного мистецтва того часу. Віденські крісла і віденські стільці це легка і одночасно міцна меблі, виготовлені з гнутого з допомогою гарячої пари букового дерева.
Масове виробництво дерев'яної віденської гнутих меблів поклав у Відні , в Австро-Угорщині, в середині XIX століття, Міхаель Тоне. Розроблені і виготовлені Тонетом моделі стільців виявилися настільки досконалі, що практично без змін випускаються до цих пір. У 19-му та на початку 20-го століть фабрика по виробництву дерев'яних віденських стільців і крісел розташовувалася на території Польщі. Віденські дерев'яні стільці з гнутого дерева випускалися Тонетом з 1830 року. Міцність віденського стільця була одного разу продемонстрована оригінальним рекламним способом: Віденський стілець скинули з Ейфелевої вежі і впавши на бруківку, він не розбився, а просто відскочив від неї. Жоден дерев'яний стілець тих часів не витримав би такого випробування. Фирма «Братья Тонет», получившая в 1856 году привилегию на производство гнутой мебели, не имела конкуренции ни в одной стране. Однако фабрики конкурентов открываются немедленно после окончания этой привилегии в 1869 оду. К началу XX века гнутую венскую деревянную мебель выпускали уже 60 предприятий. Наибольшую конкуренцию на нашем рынке составили  фирма из Польши «Войцехов» и венская фирма «Кон». Последняя имела несколько фабрик, выпускавших мебель различных стилевых направлений, — в их числе фабрику венской мебели «Яков и Иосиф Кон». Самые известные производители венской деревянной мебели конца 19-начала 20 века это фирма «Братья Тонет» и АО «Яков и Иосиф Кон». Помимо фабричных предприятий гнутая мебель производилась кустарями. Важно отметить, что они значительно расширили круг материалов, использовавшихся для изготовления гнутой мебели, введя в употребление черемуху, рябину, дуб, клен, ясень, березу. История венской мебели отмечена медалями на Всемирных выставках.

На сегодня в ассортименте компании Украинский Стандарт представлен модельный ряд венских стульев с оригинальным названием: венский стул-1, венский стул-2, венский стул-3 и высокий стул для барной стойки ― венский стул хокер-1:

 

 

Не даром говорят, что все новое ― это хорошо забытое старое. Венские стулья по прежнему выпускаются с учетом старинных традиций, с соблюдением всех норм качества. Венские стулья можно увидеть следующих цветов: венге, орех светлый, орех аида, орех, бук, ваниль, ваниль состаренная, белый, белый состаренный.

Купити Віденські стільці з складу оптом недорого від виробника або замовити віденські стільці потрібної моделі і кольору Ви легко зможете зателефонувавши менеджерам компанії Український Стандарт по тел. 057-754-30-44, 066-173-48-55, 067-585-26-29 або просто натисніть кнопку "КУПИТИ" на сторінці товару.

 

 

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner