Кошик
260 відгуків
Супермеблі для кабінету керівника >>>Переглянути моделі

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

Український Стандарт: Європейська якість: mkus.com.ua 057-754-7165
+380 (66) 173-48-05
+380 (67) 585-26-29

РЕМОНТ, ОЧИСТКА ТА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ КОНДИЦІОНЕРІВ

РЕМОНТ, ОЧИСТКА ТА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ КОНДИЦІОНЕРІВ

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ КОНДИЦІОНЕРІВ
Кліматична техніка теж вимагає чищення та догляду Той п'є чисту воду, хто утримує в чистоті джерело. Цю східну мудрість можна продовжити: той дихає чистим повітрям, хто утримує в чистоті кондиціонер. Все рано чи пізно має властивість бруднитися. Ми часто прибираємо будинок, регулярно миємо руки. Але чомусь забуваємо, що кліматична техніка теж вимагає чищення та догляду.
Будемо дихати свіжим, корисним повітрям, очищеним від пилу, диму, тополиного пуху, залишків життєдіяльності комах Ми прискіпливо вчитуємося в технічні характеристики кондиціонерів, тільки плануючи покупку. Відзначаємо кількість фільтрів і радіємо, що відтепер будемо дихати свіжим, корисним повітрям, очищеним від пилу, диму, тополиного пуху, залишків життєдіяльності комах, та бог знає, від чого ще.
Геть випускаємо з уваги, куди ж має діватися все те, що він так старанно не пропускав у наші легені А через зовсім нетривалий час починаємо сприймати кондиціонер як щось, що існувало у нашому житті постійно. І геть не помічаємо, куди ж має діватися все те, що він так старанно не пропускав у наші легені. В один далеко не прекрасний день кондиціонер не зможе більше вміщати те, що давним-давно потрібно було з нього вичистити.
Не забувайте вчасно доглядати за кондиціонером Він видихне назад у кімнату і пил і алергени, бактерії... Ви цього хочете? Навряд чи. Тому не забувайте вчасно доглядати за кондиціонером: промивати фільтри, видаляти бруд з лопатей вентилятора, при необхідності дозаправляти фреоном, перевіряти робочий тиск, чистити зовнішній блок і т. д. З деякими видами робіт ви цілком впораєтеся самі.
Раз в 2-3 тижні промийте в теплій воді фільтри внутрішнього блоку спліт-системи, Наприклад, раз в 2-3 тижні промийте в теплій воді фільтри внутрішнього блоку спліт-системи (за винятком антибактеріальних фільтрів). Ця процедура докладно описана в інструкції з експлуатації. Брудні фільтри не тільки служать розсадником для бактерій, але і знижують ефективність роботи кондиціонера аж до поломки. З-за неочищених фільтрів може засмітитися дренажна система і з кондиціонера на стіну почне литися вода.
При сильному забрудненні доведеться повністю розбирати внутрішній блок, зробити це може тільки фахівець Під час планового сервісного обслуговування очищення фільтрів проведе майстер. Інші роботи (включаючи поточний ремонт дрібних неполадок також потребуватимуть втручання фахівця. При покупці вам завжди підкажуть, в якій сервісний центр звернутися. Найбільш небезпечними побутовими забруднювачами для кондиціонера є смоли тютюнового диму, а також жир і липка волога кухонь, особливості обладнаних газовими плитами і без витяжок. При сильному забрудненні доведеться повністю розбирати внутрішній блок, ретельно вимивати радіатор і вентилятор зробити це може тільки фахівець.
Слід обов'язково підготувати кондиціонер до початку робочого сезону Слід обов'язково підготувати кондиціонер до початку робочого сезону: перевірити після зими його справність, вимити фільтри, очистити електроз'єднань, обробити господарський корпус, а дренажну систему антисептичним засобом і т. д. Не вичищений кондиціонер може стати прекрасним середовищем для розмноження бактерій, небезпечних насамперед для алергіків та людей, які страждають бронхіальною астмою, для яких річний період цвітіння і підвищеного вмісту в повітрі пилу і без того досить важкий.
Своєчасне сервісне обслуговування і чищення стануть запорукою довгої роботи кондиціонера Не варто також забувати, що кондиціонер це складна і дорога техніка. Нехай нагадування про це послужить додатковою мотивацією для дбайливого до неї ставлення. Вчасно не зроблена профілактика може стати причиною не тільки погіршення ефективності роботи кліматичної техніки, але і поломки. Своєчасне (в середньому не рідше одного разу в шість місяців) сервісне обслуговування і чищення стануть запорукою довгої роботи кондиціонера.
Традиційне сервісне обслуговування включає кілька стандартних обов'язкових процедур Однак ці терміни можуть змінюватись в залежності від інтенсивності експлуатації: при використанні кондиціонера будинку в сильну спеку досить чистити його один раз в шість місяців. А ось компанії, що використовують кліматичну техніку кожен день протягом усього року повинні звертатися в сервіс щомісяця. Традиційне сервісне обслуговування включає кілька стандартних обов'язкових процедур, про які вже згадувалося: промивання фільтрів, очищення від бруду лопатей вентилятора і електричних з'єднань, обробку антисептиком дренажної системи, перевірку герметичності системи і дозаправку холодоагентом, очищення і обробку блоків спеціальними засобами.
Розбирати кондиціонер самостійно ні в якому разі не можна, цим повинен займатися професіонал Розбирати кондиціонер самостійно ні в якому разі не можна, цим повинен займатися професіонал. Дотримання правил експлуатації продовжить життя вашої кліматичної техніки. Зокрема пам'ятайте, що кондиціонери не передбачені для роботи в морозну погоду (якщо ви спеціально не набули особливої, морозостійкі модель). Нехтуючи цим правилом, ви ризикуєте відправити ваш кондиціонер в ремонтну майстерню несправності отримані їм при роботі в мороз настільки серйозні, що на місці не усуваються.
Вовремя провести диагностику и предотвратить более серьезную поломку Включая кондиционер, обращайте внимание на то, как он работает. Если вам кажется, что он не выполняет каких-то (пусть даже только дополнительных) функций, вызывайте мастера. Это поможет вовремя провести диагностику и предотвратить более серьезную поломку. Если термозащита внешнего блока стала часто срабатывать, или на трубках появился иней, если вы заметили, что потемнела изоляция, не откладывая обращайтесь в сервисный центр.
Кондиціонер чистити необхідно! Думаємо, зайве нагадувати, що довіряти ремонт можна тільки професіоналам. І не шукайте собі виправдань, посилаючись на слова британського письменника Квентіна Кріспа: Прибирати квартиру зовсім зайве. Після перших чотирьох років вона вже не стане брудніше. У випадку з кондиціонером це не спрацює.
Кондиціонер чистити необхідно!
 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner