Кошик
262 відгуків
Супермеблі для кабінету керівника >>>Переглянути моделі

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

Український Стандарт: Європейська якість: mkus.com.ua 057-754-7165
+380 (66) 173-48-05
+380 (67) 585-26-29

Обслуговування кондиціонерів: необхідність, яка не викликає сумнівів, чи можна обійтися?

Обслуговування кондиціонерів: необхідність, яка не викликає сумнівів, чи можна обійтися?

У нас вдома, в офісі, готелі, магазині встановлено новенький кондиціонер, то дорогий брендовий экземепляр Mitsubishi Electirc, Panasonic чи Hitachi, чи то бюджетний економ китаєць Midea, Idea або Chigo. На вулиці спека, а у нас ― прохолода. Щастя, та й тільки. Але минає літо, проносячи в повітрі тополинный пух, квітковий пилок, змінюючись дощем, потім йде осінь, несучи в повітрі павутину і посипаючи листям, не забуваючи знову поливати дощем. Потім вривається морозна зима, зі снігом і бурульками, ....і ось знову весна. А наш согревающе-холодні трудівник стійко продовжує крутити вентилятор, пропускаючи через себе і павутину, і листя і тополинный пух. Так чи потрібна йому профілактика та чистка?
Давайте спробуємо відповісти собі на декілька більш простих питань:
1. Чи хочемо ми, щоб наш кондиціонер пропрацював довго, не ламаючись і не вимагаючи ремонту (а ремонт набагато дорожче обслуговування)?
2. Чи хочемо ми, щоб наш кондиціонер дійсно холодив, а не просто ганяв повітря, адже, обслуговування кондиціонера допоможе уникнути зниження ККД як по охолодженню так і по обігріву?
3. Чи хочемо ми, щоб наш улюблений кондиціонер вийшов з ладу без обслуговування, якщо Ви не будете обслуговувати кондиціонер, і він з цієї причини вийде з ладу, то це не буде гарантійним випадком ? А за негарайтийный ремонт доведеться платити досить дорого .
Відповіді на ці питання прості й очевидні. Без регулярного обслуговування кондиціонер не пропрацює довго. Вентилятори зовнішнього і внутрішнього блоків всмоктує пил з повітря всередину кондиціонера. І якщо не очищати кондиціонер, то пил товстим шаром покриє радіатори і теплообмінники, засмітить дренаж і повітряні фільтри. При засміченні кондиціонера і зменшенні кількості фреону, а це без обслуговування відбувається завжди, збільшується навантаження на компресор, і він швидко вийде з ладу. Кондиціонер, пропрацювавши без обслуговування максимум 3-5 років, виробить свій ресурс. Після цього простіше і дешевше буде купити новий кондиціонер, ніж постійно ремонтувати старий. Крім того, сучасні кондиціонери оснащені датчиками забруднення, при забрудненні яких кондиціонер просто відмовляється далі працювати, щоб уникнути серйозних поломок.
А навіть якщо кондиціонер і не перестане працювати без регулярного обслуговування, то його продуктивність однозначно знижується, а витрата електроенергії збільшується. Вся справа в тому, що багаторічний шар пилу – відмінний теплоізолятор, що перешкоджає передачі тепла з радіатора, і, відповідно, приміщення гірше буде охолоджується. Забруднення повітряного фільтра зменшує потік повітря, що проходить через кондиціонер. Крім цього, поступово відбувається так звана нормований витік фреону (до 5 % на рік), що вимагає періодичного контролю тиску в системі і дозаправки кондиціонера холодоагентом.
Наше здоров'я - важливіше всього. Накопичені на фільтрах бруд, пил, бактерії потім неминуче потрапляють у повітря, яким ми дихаємо, і замість очищення, повітря перенасичується шкідливими частками. Процес сервісного обслуговування кондиціонера включає таку важливу процедуру, як антибактеріальна обробка фільтрів і радіаторів кондиціонера спеціальними знезаражувальними засобами.

Чистка кондиціонерів від компанії Український Стандарт ― тел. 057-754-30-44
Ще один важливий момент: гарантія поширюється тільки на заводські дефекти і неякісний монтаж кондиціонера. Стаття закону України «Про захист прав споживачів» говорить, що «Не підлягають безоплатного усунення дефекти, викликані неправильним використанням товару». А профілактичне обслуговування вважається обов'язковою умовою правильного використання кондиціонера.
Сервісне профілактичне обслуговування кондиціонера
Ми дуже сподіваємося, що ми вже переконали Вас, друзі, що регулярне обслуговування кондиціонера необхідно. А що входить в спеціалізоване сервісне обслуговування і наскільки часто його необхідно проводити ?
Дещо власники кондиціонерів можуть і повинні робити самостійно ― це чистити фільтри внутрішнього блоку. Всі інші роботи з обслуговування повинні робити професіонали не рідше двох разів на рік. Зазвичай обслуговування кондиціонерів проводиться в середині весни перед початком сезону роботи на охолодження, і на початку осені після закінчення сезону.
Сервісне обслуговування внутрішнього блоку кондиціонера це: 
― чистка фільтра,
― чистка декоративної лицьовій панелі,
― чистка вентилятора,
― чистка теплообмінника,
― чистка дренажного піддону і дренажної системи,
― антибактеріальна обробка,
― діагностика та контроль електричних з'єднань.
За регламентом робіт сервісне обслуговування зовнішнього блоку кондиціонера це:
― чищення корпусу,
― чистка теплообмінника,
― діагностика та контроль електричних з'єднань,
― чистка лопатей вентилятора,
― діагностика та контроль електричних з'єднань,
― дозаправка холодоагентом.
При виявленні проблем і несправностей в поцессе ТО кондиціонера, несправності усуваються, це дозволяє запобігти і уникнути серйозних поломок. Тому не рідше одного разу на рік телефонуйте в кондиционерную компанію, що займається обслуговуванням кондиціонерів, і викликайте фахівців сервісної служби.
Гарантійне обслуговування кондиціонера
Найчастіше, гарантійне обслуговування кондиціонера плутають з сервісним профілактичним обслуговуванням. А насправді це різні речі. Протягом гарантійного терміну покупець має право на безкоштовне усунення несправностей, викликаних заводським дефектом обладнання, або неякісним монтажем. У гарантійні зобов'язання не входить профілактичне обслуговування ― чистка фільтрів, теплообмінників і дренажної системи кондиціонерів. Звичайна тривалість гарантії на кондиціонер всього 1 рік, якщо сервісне ТО не проводилося. Як правило, сервісна організація продовжує дію гарантії, після проведення технічного обслуговування.
І ще ! Обов'язково уважно прочитайте інструкцію, і не просто прочитайте, а виконуйте правила, які там описані. І тоді і техніка і Ви будете в повному порядку.

Обслуговування кондиціонерів Харків ― тел. 057-754-30-44

Фахівці компанії Український Стандарт встановлять кондиціонер, проведуть технічне обслуговування кондиціонера по вищому розряду з мінімальними витратами для Вас. Телефонуйте прямо зараз 057-754-30-44, 067-585-26-29, 073-477-80-79

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner