Кошик
260 відгуків
Супермеблі для кабінету керівника >>>Переглянути моделі
Український Стандарт: Європейська якість: mkus.com.ua 057-754-7165
+380 (66) 173-48-05
+380 (67) 585-26-29

Ну на кінець-то ! У Голландії придумали розумний стілець

Ну на кінець-то ! У Голландії придумали розумний стілець

Самий розумний стілець .


 

Голландський стартап Zami Life пообіцяв вирішити всі проблеми з неприродним положенням тіла при сидінні, настільки згубним для нашого здоров'я, за рахунок унікальної ергономічній конструкції сидіння c відсутністю підтримки для спини.

Завдяки останній наш хребет приймає правильний вигин, a користувач не сутулиться за робочим місцем.


 

Дизайнер Рууд-Ян Кокке (Ruud-Jan Kokke) і хірург-ортопед Піт Ван Лун (Piete Van Loon) разом придумали ідею розробки. Попередній запуск продукту відбувся в США в грудні минулого року, а днями нова версія ергономічного стільця під назвою Zami Smart з'явилася на сторінках популярного краудфандингового проекту IndieGogo.


 

Новий проект буде включати в себе спеціальні датчики, вбудовані в ніжки табурета, які реагують на вагу користувача і передають інформацію o часу, проведеного за комп'ютером. Для зчитування даних використовується фірмове мобільний додаток, яке взаємодіє co стільцем по протоколу Blutooth. Крім урахування часу, контролюється постава людини і навіть поведінку — наприклад, сованню на місці.


 

«Розумний» стілець від Zami Life


 

Версія Zami Essential без датчиків пропонується за ціною 199 доларів, і вже розкуплена в першу ж добу після появи проекту на сайті IndieGogo. Вартість «розумного» моделі Zami Smart склала 749 доларів, або ж можливість придбати її «у розстрочку» — 349 доларів спочатку, решта 400 перед доставкою. Незважаючи на досить високі ціни, голландському стартапу без проблем вдалося зібрати гроші. Станом на даний момент у скарбничці Zami Life вже лежить понад 70 тисяч доларів, що в два c гаком рази більше потрібної суми.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner