Духовка електрична MONTE CARLO 6 RTC (BG) чорне скло, 6 програм

12 500 ₴
- В наявності
- Код: 2059765968535
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
Електрична духова шафа MONTE CARLO 6 RTC (BG) виготовлена з високоякісного чорного скла.
Корпус і зовнішня панель виготовлені з вишуканого чорного скла, яке легко підтримувати в чистоті. Внутрішня камера покрита спеціальною емаллю легкого очищення, що дає змогу швидко видалити жирові відкладення та залишки продуктів, зберігаючи привабливий вигляд духовки впродовж усього терміну експлуатації. Високоякісні матеріали стійкі до нагрівання та механічних впливів.

- Автовимкнення: є
- Бічні хромовані тримачі: є
- Вага в упаковці, кг: 29
- Вага, кг: 27
- Гарантія: 36 місяців
- Деко: є
- Енергоспоживання: А
- Живлення, В: 220
- Код УКТ ВЕД: 8516.60.80.00
- Колір: чорний
- Країна виробник: Туреччина
- Країна реєстрації бренда: Україна
- Макс. потужність, Вт: 2275
- Макс. температура, °С: 250
- Матеріал: чорне скло
- Об'єм, л: 70
- Особливості: кругла скляна ручка (jog dial), тангенціальна система вентиляції, внутрішнє скло LOW-E
- Програм, к-во: 6 — верхній і нижній нагрівальні елементи + вентилятор, верхній і нижній нагрівальні елементи, нижній нагрівальний елемент + вентилятор, верхній нагрівальний елемент + вентилятор, верхній нагрівальний елемент, нижній нагрівальний елемент
- Програматор: сенсор на склі, цифровий LCD-дисплей
- Решітка-гриль: є
- Розміри паковання (В*Ш*Г), мм: 625*700*680
- Система очищення: емаль легкого очищення
- Стекол у дверцятах, к-во: 2
- Тангенційна система вентиляції: є
- Тип: 6-програмні
- Тип ручок керування: круглий сенсор на склі, механічні ручки
- Ширина, см: 60
Безпека експлуатації забезпечується завдяки наявності двох скел у дверцятах і використанню внутрішнього скла типу LOW-E, що зменшує тепловтрати та запобігає надмірному нагріванню зовнішньої поверхні. Тангенційна система вентиляції ефективно охолоджує корпус, запобігаючи перегріванню меблів, встановленому поруч. Наявність автовимкнення додає впевненості в безпеці. Керування за допомогою сенсорів на склі та круглих ручок інтуїтивно зрозуміле, а наявність цифрового LCD дисплея дає змогу точно контролювати всі параметри приготування в режимі реального часу.
Замовити вподобану Вам духову шафу можна з сайту mkus.com.ua або зателефоном: 057-754-71-65, 066-173-48-05, 067-585-26-29, 073-477-80-79. Доставка до квартири безплатна. Дізнайтеся про можливу знижку спеціально для нашого менеджера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип духової шафи | електричний |
| Елементи управління | Поворотні, Сенсорні |
| Об'єм духової шафи | 70 л |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал фасаду | Скло |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 2275 Вт |
| Таймер | Так |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Телескопічні направляючі в духовці | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Вага | 27 кг |
- Ціна: 12 500 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське пакування - 1 бокс. Безкоштовна доставка по Україні Новою Поштою









