Духовка електрична EO60TC-6P MBG чорне матове скло, 6 програм
-12%
12 500 ₴
11 000 ₴
- В наявності
- Код: 2059765968764
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
Духовка електрична EO60TC-6P MBG об'єднала в собі гарний дизайн, широкий функціонал і високу продуктивність.
Особливість духовки EO60TC-6P MBG — це фасад зі скла в чорному матовому кольорі, що надає духовці шикарного зовнішнього вигляду.
Дизайн фасаду духової шафи повністю чорного матового кольору. Водночас дві ручки керування й ручки дверцят — також чорного матового кольору. Ручка дверцят має прямокутну форму, а ручки керування — круглу. Між ручками реалізовано цифровий дисплей із сенсорним керуванням. Таке поєднання чорного надає техніці сучасного та нетривіального дизайну.
У дверцятах шафи 3 скла, внутрішня камера, у якій готується їжа, покрита емаллю легкого очищення, що робить простішим догляд за духовкою.
Основні параметри вбудованої електродуховки EO60TC-6P MBG:
- Стильний і сучасний дизайн завдяки чорному матовому склу.
- Матеріал фасаду — скло.
- Колір — чорний матовий.
- Цифровий дисплей, сенсорні кнопки та зручні ручки керування з металу.
- 6 робочих програм.
- Ширина — 60 см.
- Реалізована тангеніальна система вентиляції.
- Максимальна температура запікання — 250 °C.
- Потужність — 2400 Вт.
- Клас енергоощадження — А.А.
- Внутрішня частина духовки виготовлена з емалі легкого очищення.
- Корисний об'єм — 60 літрів.
- У дверцятах 3 скла.
- Внутрішнє скло з технологією LOW-E для збереження тепла всередині духовки.
- Гарантія — 3 роки.
- Виробник — Китай.
Прямокутний лист і решітка гриль у комплекті, також у цій духовці реалізована тангенційна система вентиляції, тому страви будуть пропікатися рівномірно.
Замовити вподобану Вам духову шафу можна з сайту mkus.com.ua або зателефоном: 057-754-71-65, 066-173-48-05, 067-585-26-29, 073-477-80-79. Доставка до квартири безплатна. Дізнайтеся про можливу знижку спеціально для нашого менеджера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип духової шафи | електричний |
| Елементи управління | Утоплювані |
| Об'єм духової шафи | 60 л |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | MBG матовое черное стекло |
| Максимальна потужність (Вт) | 2400 |
| максимальна температура експлуатації (°С ) | 250 |
| Дисплей | цифровой LCD |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автовідключення | Так |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Телескопічні направляючі в духовці | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Кількість стекол дверцят духовки | 3 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 590 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Вага | 29 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Ширина ніші для вбудовування | 515 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 495 мм |
- Ціна: 11 000 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське пакування - 1 бокс. Безкоштовна доставка по Україні Новою Поштою










