Духовка електрична ATLANTA 6 MT (BK), 8 програм
-12%
8 740 ₴
7 691,20 ₴
- В наявності
- Код: 2059765964636
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
Духовка електрична ATLANTA 6 MT (BK) з 8 програмами приготування на Ваш вибір: розморожування, верхній і нижній нагрівальні елементи +вентилятор, верхній і нижній нагрівальний елемент, нижній нагрівальний елемент + вентилятор, верхній нагрівальний елемент +вентилятор, верхній нагрівальний елемент, нижній нагрівальний елемент, верхній гриль.

Ширина фасаду 60 см, тому духова шафа призначена для встановлення в ніші з ідентичною шириною.
У дверцятах шафи 2 скла, внутрішня камера, у якій готується їжа, покрита емаллю легкого очищення, що робить простішим догляд за духовкою.
Чорне скло (SCHOTT, made in Germany), тангенціальна система вентиляції.
Після закінчення обраного часу духовка вимикається самостійно, подаючи звуковий сигнал. Корисний об'єм електродуховки — 70 літрів.
Максимальна температура 250 °C.
Програматор механічний. Керування духовкою виконується круглими ручками.
Лицьова частина виготовлена з чорного скла.
Реалізована тангенційна система вентиляції для охолодження духовки, автовимкнення.
Деко та решітка в комплекті, вони надійно фіксуються навіть наполовину висунутим зображенням завдяки бічним хромованим напрямним. Водночас не створюють неприємного звуку під час висування.
Замовити вподобану Вам духову шафу можна з сайту mkus.com.ua або зателефоном: 057-754-71-65, 066-173-48-05, 067-585-26-29, 073-477-80-79. Доставка до квартири безплатна. Дізнайтеся про можливу знижку спеціально для нашого менеджера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип духової шафи | електричний |
| Об'єм духової шафи | 70 л |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал фасаду | Скло |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 2275 Вт |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 575 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Вага | 27 кг |
- Ціна: 7 691,20 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське пакування - 1 бокс. Безкоштовна доставка по Україні Новою Поштою








