Духовка електрична SOHO 6 MT (IVORY) скло кремове

11 500 ₴
- В наявності
- Код: 2059765959007
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
Компактна електрична духовка SOHO 6 MT (BK) – раціональне рішення для малогабаритних кухонь. Ширина духовки всього 45 см, тому вибравши її, Ви заощадите додатковий простір, який можна використовувати, наприклад, шафку для спецій або алкоголю. Така модель чудово підійде як для SMART квартир, так і для власників великих кухонь, у яких немає потреби у духовці із шириною 60 см.
Духовка повністю вбудовується в нішу таким чином, що видно залишається тільки фасад, виготовлений зі скла в елегантному чорному кольорі. Зазначимо, що чорний колір відмінно підходить як під темні, так і світлі кухонні інтер'єри.
Управління духовкою SOHO 6 MT (BK) інтуїтивно зрозуміле і надійне - механічні ручки. Три металеві ручки розташовані у верхній частині фасаду. Щоб духовка почала працювати, необхідно провернути всі три ручки у бажане положення.
Клас енергоспоживання – А

Фасад виконаний зі скла у стильному чорному кольорі. Дверцята мають гарну закруглену ручку і 2 скла, тому не схильна до зайвого перегріву. Також скло легко демонтується для очищення.
Реалізовано тангенційну систему вентиляції, що охолоджує духовку після закінчення роботи, щоб уникнути утворення конденсату на меблів.
Замовити духову шафу, що сподобалася Вам, можна з сайту mkus.com.ua або зателефонувавши за телефонами: 057-754-71-65, 066-173-48-05, 067-585-26-29, 073-477-80-79. Доставка до квартири безкоштовна. Дізнайтесь про можливу знижку спеціально для Вас у нашого менеджера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип духової шафи | електричний |
| Елементи управління | Утоплювані |
| Об'єм духової шафи | 52 л |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал фасаду | Скло |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір | (IVORY) скло кремове |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція розморожування | Так |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 2056 Вт |
| Функція автовідключення | Так |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 470 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Глибина | 670 мм |
| Вага | 23 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 590 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 455 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 550 мм |
- Ціна: 11 500 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське пакування - 1 бокс. Безкоштовна доставка по Україні Новою Поштою









