Духовка електрична ASTI 3 MT (BK), 3 програми
-11%
7 490 ₴
6 666,10 ₴
- В наявності
- Код: 2059765964629
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
Сучасна, недорога та досить красива електродуховка ASTI 3 MT (BK) – це кухонна помічниця, з лише 3 програми. Але це найбільш необхідні для приготування програми - нижній нагрівальний елемент, верхній нагрівальний елемент та комбінацію з двох нагрівальних елементів.

А завдяки елегантному поєднанню чорного скла та чорної емальованої сталі духовка ASTI 3 MT (BK) гармонічно впишеться майже в будь-яку сучасну кухню.
Фасад виготовлений з міцного скла та емальованої сталі чорного кольору, а внутрішня камера - з емалі легкого очищення. А значить, доглядати за технікою максимально просто і швидко. Камера має корисний об’єм цілих 75 л. Цього достатньо, щоб одночасно з комфортом готувати відразу 2 об'ємні страви. І лише одна умова – ці страви мають бути однорідними.
Управління духовою шафою – механічні ручки. Воно інтуїтивно зрозуміле та довговічне, виконується зручними круглими поворотними ручками.

Замовити духову шафу, що сподобалася Вам, можна з сайту mkus.com.ua або зателефонувавши за телефонами: 057-754-71-65, 066-173-48-05, 067-585-26-29, 073-477-80-79. Доставка до квартири безкоштовна. Дізнайтесь про можливу знижку спеціально для Вас у нашого менеджера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Об'єм духової шафи | 75 л |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал фасаду | Скло, Емаль |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 2275 Вт |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Вага | 27 кг |
- Ціна: 6 666,10 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське пакування - 1 бокс. Безкоштовна доставка по Україні Новою Поштою







