Духовка електрична AMORETTO 6 MT (WH/WG) біле скло, біла емаль, 6 програм

10 600 ₴
- В наявності
- Код: 2059765974406
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
Духовка електрична AMORETTO 6 MT (WH/WG) із 6 програмами приготування на Ваш вибір: освітлення/розморожування, верхній і нижній нагрівальні елементи, верхній і нижній нагрівальні елементи +вентиляція, нижній нагрівальний елемент, верхній нагрівальний елемент, верхній гриль.
Ширина фасаду 45 см, тому духова шафа призначена для встановлення в ніші з ідентичною шириною.
У дверцятах шафи 2 скла, внутрішня камера, у якій готується їжа, покрита емаллю легкого очищення, що робить простішим догляд за духовкою.

Корисний об'єм електродуховки — 52 літрів.
Максимальна температура 250 °C.
Керування: круглі ручки.
Програматор механічний.
Реалізована тангенційна система вентиляції для охолодження духовки, автовимкнення, внутрішнє скло LOW-E.

Замовити вподобану Вам духову шафу можна з сайту mkus.com.ua або зателефоном: 057-754-71-65, 066-173-48-05, 067-585-26-29, 073-477-80-79. Доставка до квартири безплатна. Дізнайтеся про можливу знижку спеціально для Вас у нашого менеджера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Об'єм духової шафи | 52 л |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал фасаду | Скло |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 2056 Вт |
| Функція автовідключення | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Захист від перегріву | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 585 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 545 мм |
| Вага | 23 кг |
- Ціна: 10 600 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське пакування - 1 бокс. Безкоштовна доставка по Україні Новою Поштою








