Варочна поверхня газова на ніжках Ventolux HG430 L7G CEST (BK), 3 конфорки

5 500 ₴
- В наявності
- Код: 2059765970545
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
Варильна поверхня Ventolux HG430 L7G CEST (BK) на 3 конфорки. Завдяки ширині всього 45 см ця модель займає менше місця.
Виготовлена із загартованого скла 8 мм чорного кольору, на якому розміщені три газові конфорки.
3 конфорки (велика, середня та мала) з різними потужностями — велика потрійна конфорка — 3,3 кВт, середня — 1,75 кВт, маленька — 1,0 кВт.

Можливе з'єднання з балонним газом (LPG)
Міцна чавунна решітка.
Реалізована функція газу-контроль, яка автоматично перекриває подавання газу під час погашення полум'я.
Ручки керування з нержавіючої сталі круглої форми. Вбудована система електричного запалювання.
Ви можете замовити варильну поверхню із сайту mkus.com.ua або зателефонувавши по телефону: 057-754-71-65, 066-173-48-05, 067-585-26-29, 073-477-80-79. Доставка у квартиру безплатна. Дізнайтеся про можливу знижку спеціально для вас у нашого менеджера.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Газова |
| Виробник | VENTOLUX |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 3 |
| Кількість газових конфорок | 3 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 9 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Ширина ніші для вбудовування | 422 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 470 мм |
| Основні | |
| Колір | (BK) скло чорне |
- Ціна: 5 500 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське пакування - 1 бокс. Безкоштовна доставка кухонних газовх поверхонь Новою Поштою.








