Варильна поверхня газова на ніжках Ventolux HG320 RCS (BK) 7 чорне скло

3 490 ₴
- В наявності
- Код: 2059765972631
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
Варильна поверхня на газі Ventolux HG320 RCS (BK) 7 на ніжках, обладнана двома конфорками, а також функцією газ-контроль ORKLI (made in Spain),
Робоча зона виготовлена з жароміцного скла, товщина 8 мм. На ньому розташовані 2 газові конфорки:
Велика конфорка — 3,0 кВт, маленька — 1,0 кВт.
Є WOK-конфорка. Решітки чавунні.
Керування здійснюється за допомогою круглих ручок.
Газ-контроль — це механізм, який в екстрених ситуаціях перекриває подавання газу на окремо взяту конфорку, якщо на ній пропаде полум'я. Тому варильна газова поверхня Ventolux HG320 RCS (BK) 7 буде чудовим вибором для сімей із дітьми.
Електричний підпал у ручці. Можливо Під'єднання до балонного газу (LPG).
Замовити вподобану Вам варильну поверхню можна з сайту mkus.com.ua або телефоном: 057-754-71-65, 066-173-48-55, 067-585-26-29, 073-477-80-79. Доставка у квартиру безплатна. Дізнайтеся про можливу знижку спеціально для нашого менеджера.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Газова |
| Виробник | VENTOLUX |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Конфорки | |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 55 мм |
| Вага | 4.9 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Ширина ніші для вбудовування | 262 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 470 мм |
- Ціна: 3 490 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське пакування - 1 бокс. Безкоштовна доставка кухонних 2-хкомофрочних поверхонь Новою Поштою


