Варильна поверхня газова Ventolux HG L8G CEST (MBG) чорне матове скло

8 790 ₴
- В наявності
- Код: 2059765968771
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
Варильна поверхня газова Ventolux HG C7G CEST завширшки 60 см — це плита, поверхня якої виготовлена з жароміцного чорного скла товщиною 8 мм, що робить її не тільки візуально привабливою, але й надійною.
На скляному столі розташовані 4 газові конфорки. Встановлені чавунні решітки, особливість цієї моделі також у наявності газ контролю ORKLI (made in Spain), який підвищує безпеку використання варильної поверхні.

Газ-контроль — це механізм, який в екстрених ситуаціях перекриє подавання газу на окремо взяту конфорку, якщо на ній пропаде полум'я.
Велика потрійна конфорка - 3,4 кВт, 2 середніх - 1,8 кВт, мала - 1,0 кВт, макс 8кВт.
Ергономічні жароміцні ручки керування не перегріваються в процесі приготування їжі, у ручках реалізований електрозапалювання.
Є можливість під'єднання до балонного газу (LPG).
Замовити вподобану Вам варильну поверхню можна з сайту mkus.com.ua або зателефонувавши телефонами: 057-754-71-65, 066-173-48-05, 067-585-26-29, 073-477-80-79. Доставка до квартири безплатна. Дізнайтеся про можливу знижку спеціально для нашого менеджера.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Газова |
| Виробник | VENTOLUX |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Конфорки | |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 585 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Висота | 55 мм |
| Вага | 12.9 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Ширина ніші для вбудовування | 550 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 475 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | (MBG) матове чорне скло |
- Ціна: 8 790 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське пакування - 1 бокс. Безкоштовна доставка кухонних газових поверхонь Новою Поштою







