Дзеркало з підсвіткою ЛАВА "Рада" 80*65 (ZL0000171)
-20%
42 дні
7 940,28 ₴
6 352,22 ₴
- В наявності
+380 (66) 173-48-05
Vodafone
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзеркало для ванної з горизонтальною фронтальною LED-підсвіткою, ширина 80 см. Заокруглені кути, сенсорне керування. Товщина полотна — 5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SANWERK |
| Тип | Дзеркало |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 650 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (відвантажувальний) | 9.00 кг |
| Виробник полотна | Saint-Gobain (Франція) |
| Гарантія | 12 місяців міс. |
| Колекція | LAVA |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Обробка краю дзеркала | Єврокромка |
| Об`єм | 0.035 м3 |
| Опції дзеркала | Сенсор дотику,Радіус кутів |
| Обладнання | Сенсорна панель,Єврокромка дзеркала,LED-підсвітка |
| Подсветка LED | Горизонтально |
| Радіус | 30 мм мм |
| Розмірний діапазон | 71--90 |
| Ступінь пиловологозахисту, IP | 44 |
| Тип підсвічування | Світловипромінююча (LED) 12V |
| Тип светодиода | SMD 2835 |
| Товщина полотна | 5 мм |
| Торгова Марка | SANWERK® |
| Форма | Прямокутне |
| Колірна температура | 4500 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 352,22 ₴

