Пенал у ванну "ФОРЕВА AIR" 40 см білий, R (MV0000805)
-20%
40 днів
13 947,60 ₴
11 158,08 ₴
- В наявності
+380 (66) 173-48-05
Vodafone
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Унікальний підвісний пенал у ванну 40 см довічною гарантією. Матеріал виготовлення — "штучна деревина" (Німеччина). Чорна фурнітура Blum. Наявність. Експрес-доставка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SANWERK |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1650 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (відвантажувальний) | 26.05 кг |
| Гарантія | 24 місяця міс. |
| Кількість ящиків | - |
| Колекція | FOREVA AIR |
| Кошик | Немає |
| Матеріал виготовлення | Інтегральний екструзійний пластик |
| Наявність ручок | Немає |
| Напрямок відкриття | Правий |
| Об`єм | 0.3 м3 |
| Особливості | М'яке закривання, довідник, вбудовані кріплення |
| Покриття | Краска |
| Розмірний діапазон | від 31-50 см |
| Країна походження | Україна |
| Торгова Марка | SANWERK® |
| Кут відкриття | 110 ° |
| Фурнітура | Австрія |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 158,08 ₴

