Пенал у ванну кімнату "АМАТА" 40 см білий, R (MV0000785)
-20%
40 днів
10 919,04 ₴
8 735,23 ₴
- В наявності
+380 (66) 173-48-05
Vodafone
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елітний пенал на підлогу у ванну. Вологостійкий МДФ білий. Фурнитура Blum/Hettich. Сірі вставки під фарбований шпон.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SANWERK |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (відвантажувальний) | 38.90 кг |
| Гарантія | 24 місяця міс. |
| Кількість ящиків | 1 |
| Колекція | AMATA |
| Кошик | Немає |
| Матеріал виготовлення | МДФ |
| Наявність ручок | Немає |
| Напрямок відкриття | Правий |
| Об`єм | 0.3 м3 |
| Особливості | М'яке закривання, довідник, регульовані ніжки 100 мм |
| Покриття | Краска |
| Розмірний діапазон | від 31-50 см |
| Країна походження | Україна |
| Торгова Марка | SANWERK® |
| Кут відкриття | 110 ° |
| Фурнітура | Австрія |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 735,23 ₴

