Шафа з дзеркалом 100 см ЕВЕРЕССТ ZOOM без підсвітки, сіра (MV0000784)

10 960,50 ₴
- В наявності
+380 (66) 173-48-05
Vodafone
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ПЕРШа шафа з дзеркалом у ванну в Україні з лінзою триразового збільшення. Виготовлена з ЛДСП від EGGER, фурнітура Blum (Австрія). Тривале відкривання, тонка, з ручками зі сталі марки 304. Замовте експрес-доставку!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SANWERK |
| Висота | 650 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (відвантажувальний) | 22.4 кг |
| Гарантія | 24 місяця міс. |
| Количество отсеков | 3 |
| Колекція | EVEREST |
| Лінза зі збільшенням | Да |
| Матеріал виготовлення | Ламінована ДСП |
| Наявність ручок | Да |
| Напрямок відкриття | Трел'яж |
| Об`єм | 0.11 м³ |
| Особливості | Якісне дзеркало, трельяжний принцип відкривання |
| Розмірний діапазон | 51-100. |
| Країна походження | Україна |
| Товщина ДСП | 12 мм мм |
| Торгова Марка | SANWERK® |
| Колір внутрішнього оздоблення | Біло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 960,50 ₴

