Пенал для ванної кімнати "СІЕРРА" 40 см білий, L (MV0000454)
-50%
40 днів
11 395,26 ₴
5 697,63 ₴
- В наявності
+380 (66) 173-48-05
Vodafone
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичний підлоговий пенал у ванну, білий, з ручками. Ефект Ocean Drive на фасаді. Фурнітура Blum/Hettich (Австрія).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SANWERK |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (відвантажувальний) | 38.79 кг |
| Гарантія | 24 місяця міс. |
| Кількість ящиків | 1 |
| Колекція | SIERRA |
| Кошик | Немає |
| Матеріал виготовлення | МДФ |
| Наявність ручок | Да |
| Напрямок відкриття | Лівий |
| Об`єм | 0.27 м³ |
| Особливості | М'яке закривання, довідник, регульовані ніжки 100 мм |
| Покриття | Краска |
| Розмірний діапазон | від 31-50 см |
| Країна походження | Україна |
| Торгова Марка | SANWERK® |
| Кут відкриття | 110 ° |
| Фурнітура | Туреччина (ексклюзив) |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 697,63 ₴

