Навісна шафа пенал для туалету "ЛІГА AIR" 35 під дерево, права (MV0000402)
-20%
14 днів
4 142,88 ₴
3 314,30 ₴
- В наявності
+380 (66) 173-48-05
Vodafone
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тонка шафа у ванну. Розміщення над пральною машиною або унітазом. Якісна фурнітура. Наявність. Швидка доставка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SANWERK |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (відвантажувальний) | 12.09 кг |
| Гарантія | 24 місяця міс. |
| Кількість ящиків | - |
| Колекція | LIGA AIR |
| Матеріал виготовлення | МДФ |
| Наявність ручок | Немає |
| Напрямок відкриття | Правий |
| Об`єм | 0.08 м³ |
| Особливості | Тонкий корпус, скляні полички, фрезерування фасаду |
| Покриття | Краска |
| Розмірний діапазон | до 50. |
| Країна походження | Україна |
| Тип шафи | Підвісна |
| Торгова Марка | SANWERK® |
| Кут відкриття | 110 ° |
| Колір | Дерево Мессіна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 314,30 ₴

