Пенал для ванної кімнати "ЛІГА" 35 см, дерево месина, R (MV0000387)
-20%
40 днів
9 640,50 ₴
7 712,40 ₴
- В наявності
+380 (66) 173-48-05
Vodafone
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал вертикальний на ніжках, виготовлений із вологостійкого МДФ, обладнаний фурнітурою Blum (Австрія). Дві ящики.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SANWERK |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дерево Мессіна |
| Матеріал виготовлення | МДФ |
| Особливості | М'яке закривання, довідник, регульовані ніжки 100 мм |
| Фурнітура | Австрія |
| Покриття | Краска |
| Розмірний діапазон | від 31-50 см |
| Напрямок відкриття | Правий |
| Вага (відвантажувальний) | 35.41 кг |
| Торгова Марка | SANWERK® |
| Країна походження | Україна |
| Колекція | LIGA |
| Кількість ящиків | 2 |
| Наявність ручок | Немає |
| Кошик | Немає |
| Кут відкриття | 110 ° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 712,40 ₴

