Ліжко з підіймальним механізмом Canto (Санто) 160х200
вверхвниз
Новинка

15 785 ₴
- В наявності
+380 (66) 173-48-05
Vodafone
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліжко-подіум Canto має унікальний дизайн, воно зробить вашу спальню комфортабельною та затишною. Ліжко може бути виконане з різних оббивних тканин. Матеріали відрізняються різноманіттям фактур та відтінків.

Характеристики:
- Висота царги-400 мм (+/-10мм)
- Глубина короба-210 мм
- Підйомний механізм - Механізм підйомний Eksan
- Ніжки-металеві h-100 мм
- Каркас-ДСП, Фанера, Металева рамка з ламелями
- Короб для з/р-короб є (1 шт.) ХДФ
Модель має міцний та надійний підйомний механізм, містку нішу для білизни, велике м'яке узголів'я, просторе спальне місце.

Замовте ліжко Санто з безлічі варіантів моделей і кольорів, зателефонувавши за тел. 057-754-71-65, 066-173-48-55, 067-585-26-29, або надішліть запит прямо з сайту онлайн і натисніть кнопку "КУПИТИ", доставка ліжок по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | метал, фанера |
| Габаритні розміри | |
| Ширина ліжка | 1730 мм |
| Довжина ліжка | 2200 мм |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 1000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 785 ₴
- Спосіб упаковки: Відвантажуються ліжка в розібраному вигляді. Заводське паковання в 5-шаровому картоні. Сборка в Киеве, Полтаве, Харькове. Доставка меблів у Харків Київ Дніпропетровськ Полтава Донецьк, Луганськ, Одесу, Харків, Суми, Львів, Хмельніцький, Миколаяов, Кіровоград, Вінниця, Запоріжжя, Херсон, Житомир, Рівно, Луцк, Черніг, Краматорськ, Кривой Рог, Кисовку, Сквка, Сдовка, Скаск Бердянськ, Мелітополь, Кременьчуг, Черкаси, Івано-Франковськ, Херсон, Чернігів і будь-які інші населені пункти Україн





