Вітальня Нота (1950х1470х420) стінка графіт/дуб евок

3 724 ₴
- В наявності
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
Стінка у вітальню Нота практична відмінної якості. Стінка виготовлена з екологічного матеріалу, покрита плівкою, що ламінує, для додаткової зносостійкості та захисту від пошкоджень.
Модель включає: тумбу під телевізор і оригінальний стелаж, що дозволяє поставити аксесуари, електронні пристрої.

Корпус та фасад виробу виготовлені з ламінованого ДСП завтовшки 16 мм.
Кромка зовнішніх, внутрішніх деталей, полиць, а також ящиків – 0.5 мм.
Шафи спроектовані таким чином, щоб забезпечити міцну, безпечну та стійку конструкцію. Фурнітура українського виробництва проходить перевірку на міцність та довговічність
Ручки – пластик.

Всі вироби проходять перевірку на міцність та довговічність.
Купити вітальню можна в Компанії Український Стандарт, натиснувши кнопку "КУПИТИ" або зателефонувавши за тел. 057-754-71-65, 067-585-26-29, 073-477-80-79, 066-173-48-05. Доставка комплектів по всій Україні перевізником "Нова пошта". Доставка по Києву 500 грн.
До меблів додається дуже докладна інструкція, за якою легко можна самому зібрати меблі. Також можна підібрати до стіни та інші елементи меблів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Тип фасаду | прямий |
| Матеріал виготовлення | ДСП |
| Габаритні розміри стінки | |
| Висота стінки | 1470 мм |
| Глибина стінки | 420 мм |
| Довжина (ширина) стінки | 1950 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | графіт/дуб евок |
- Ціна: 3 724 ₴





