Кондиціонер Haier Tibio inverter AS68TEDHRA-CL/1U68REFFRA

Особливості кондиціонера Haier Tibio inverter:
WI-FI управління (опціонально)
Повний контроль домашнього клімату завжди комфортний.
Супертихій до 20 дБ(А).
Непомітна робота кондиціонера у режимі “Тихий” забезпечує комфортні умови у приміщенні. У кондиціонері використовується вдосконалена технологія контролю шуму, завдяки чому вдалося знизити рівень шуму до 20 дБ(А).

Інтелектуальний повітряний потік до 12 м
Напрямок прохолоди до стелі. У режимі охолодження повітря прямує до стелі, тому холодний потік повітря не дме безпосередньо на вас.
Напрямок тепла на підлогу. У режимі обігріву тепле повітря прямує до підлоги, що забезпечує всебічну циркуляцію та збалансовану температуру в кожній зоні приміщення.
Прихований LED-дисплей
24-годинний таймер
Захист компресора
Self-Сlean (видалення мікробів та бактерій методом виморожування, очищення випарника до 99,9%)
Технічне опалення +10⁰С (опціонально, розширений пульт)
Підігрів піддону
Електричний нагрівач у зовнішньому блоці
Фреон R32. Обігрів при -20⁰С.
Інверторний двигун вентилятора A-PAM DC Inverter
Клас енергоефективності: А++/А+

Купити кондиціонер Haier Tibio inverter можна, зателефонувавши за тел. 066-173-48-55, 067-585-26-29. Дзвоніть прямо зараз. Або замовте кондиціонер безпосередньо із сайту за допомогою кнопки «КУПИТИ». Доставка кондиціонерів по всій Україні, (Харків безкоштовно).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HEC |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Колір корпусу | Білий |
| Рівень шуму внутрішнього блоку (Дб) | 30/37/43/47 |
| Рівень шуму зовнішнього блоку (Дб) | 53 |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 47.3 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 697 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 353 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 890 мм |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 14 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 335 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 240 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1125 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Параметри роботи приладу | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2160 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2180 Вт |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 51 400 ₴





