Стілець Нубук коричневий, екошкіра
вверхвниз

1 775 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NubBr
+380 (66) 173-48-05
Vodafone
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стільці Нубук м'яи, матеріал - модифікована екошкіра, нубук, спинка і сидіння в м'які, в оббивці.
Дана модель ергономічна, зручні для посадки спинка та сидіння, ніжки металеві, фарбовані, колір ніжок чорний.
Розмір:
висота сидіння 46 см,
ширина сидіння 44 см,
глибина сидіння 39 см,
висота спинки 40 см,
висота випорожнення 86 см.
Швидка доставка стільців для кафе Нубук від 4 шт, по всій Україні. Купити стільці Ви можете прямо із сайту за допомогою кнопки "КУПИТИ", або зателефонувавши за телефонами 073-477-80-79, 067-585-26-29, 066-173-48-05, 057-754-71-65.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Тип меблів | стілець обідній |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина табуретки | 390 мм |
| Висота табуретки | 860 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 860 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота сидіння стільця | 460 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | екошкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спинка | екошкіра |
| Ширина стільця | 490 |
| Глибина стільця | 370 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 775 ₴




