Тумба приставна з ручками-вирізами 1600х412х750h MN437

10 518 ₴
Мінімальне замовлення — 3 шт.
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: MN437
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
Приставна тумба MN437 комплектується розсувними дверима з ручками-вирізами. Така тумба заощадить місце на робочому столі та дасть змогу розмістити документації, канцелярське приладдя й навіть особисті речі працівників.
Топ тумби виготовлений із ДСП завтовшки 25 мм із крайкою ПВХ 2 мм , корпус — з ДСП 18 мм з крайкою ПВХ 1 мм. Модель обладнана замком.
Розмір виробу (ШхГхВ), мм: 1600х412х750.

Металеві опори виготовлені з труби перерізом 23*57 мм і мають можливість регулювання за висотою в межах 10 мм.
Безплатна доставка меблів із серії Меган по всій Україні. Замовляйте прямо зараз, телефонуйте 057-754-30-44, 066-173-48-05, 067-585-26-29, 073-477-80-79 або просто натисніть кнопку КУПИТИ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowy Styl Group |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота тумби | 750 мм |
| Глибина тумби | 412 мм |
| Ширина тумби | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
- Ціна: 10 518 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.
- Спосіб упаковки: Заводське паковання в 5-шаровий гофрокартон. Доставка сучасних офісних меблів Megan по всій Україні безплатно.


