Залізне ліжко Релакс (Relax) 200, 80

3 836 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
Залізні ліжка Релакс йдуть по одній базовій ціні в стандартному кольорі забарвлення : білий або чорний. Кольорові забарвлення йдуть вже за ціною + 10 %, металіки + 20 %.

Бюджетні металеві ліжка як і ліжка на металлокаркасе оптимально підходять для літніх таборів, військових частин, будинків відпочинку і санаторіїв, лікувальних установ, будівельних побутівок і гуртожитків, у зв'язку з тим, що металеві ліжка мають високі гігієнічні характеристики, крім того залізні ліжка володіють максимальною надійністю і зносостійкістю, безпечні для здоров'я людини, екологічні і такі ліжка дешеві за ціною.

Каркас металевих ліжок виготовляють з порожнистих труб, що забезпечує їм невелику вагу і міцність. Тому такі ліжка – основна меблі в студентських гуртожитках, лікарнях, битовка вахтових службовців і будівельників, армійських казармах. У Компанії Український Стандарт завжди в наявності різноманітні види односпальних ліжок металевих і ліжко одноярусна металева, а також ліжка на металлокаркасе.
На підставі ложа ліжка Relax встановлені металеві прути діаметром 10 мм з кроком 10-12 див. На відміну від дерев'яних ламелей, металеве підставу не зламається і прослужить довгу службу.
Габарити по відношенню до спального місця
- Довжина (мм): +80
- Ширина (мм): +60
Матрац йде окремо і не входить у вартість ліжка.
При замовленні матраців з ліжками передбачена додаткова знижка - 3 % !
Замовте металеві ліжка Релакс потрібного Вам розміру в Харкові або в будь-якому населеному пункті України з безлічі варіантів моделей і квітів зі складу найбільшого виробника меблів в Україні, за тел. 066-173-48-05, 067-585-26-29, або відправивши запит прямо з сайту онлайн, доставка ліжок по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метакам |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | метал |
| Узголів'я ліжка | метал |
| Ніжки | метал |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Висота задньої спинки | 450 мм |
| Підстава спального місця | металеві прути |
| Висота головах | 800 |
| Довжина ліжка | 200 мм |
| Ширина ліжка | 80 мм |
- Ціна: 3 836 ₴
- Спосіб упаковки: Відвантажуються ліжка Релакс в розібраному вигляді. Заводська упаковка в 5-ти шаровим картоні. Збірка в Києві, Полтаві, Харкові . Доставка ліжок у Харків Київ Дніпропетровськ Полтава Донецьк, Луганськ, Одесу, Харків, Суми, Львів, Хмельницький, Миколаїв, Кіровоград, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Херсон, Житомир, Рівне, Луцьк, Чернігів, Краматорськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Кременчук, Черкаси, Кам'янське, Сєвєродонецьк, Балту і будь-які інші населені пункти України



