Вішалка PALMA (Пальма) підлогова alu
вверхвниз

Вішалка PALMA (Пальма) — підлогова, елегантна вішалка в передпокій. Виготовлена з металу в кольорі black, alu. Металева рама стоїть на металевій рамі розбірної конструкції з круглою основою.
Вішак має тримач для парасольок і підставку для води, що стікає.
Такий вішак необхідний елемент у кожному домі та завжди знайде собі застосування.

Замовляйте вішалку PALMA (Пальма) для тіл. 057-754-30-44, 066-173-48-55, 067-585-26-29, 073-477-80-79 або за допомогою кнопки "КУПИТЬ". Доставка меблів по Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowy Styl Group |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Комплектація | |
| Підставка для стікаючої води | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Гачки | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1720 мм |
| Вага | 5.8 кг |
| діаметр бази (см) | 36 |
| Колір металевих елементів | |
| Колір металевих елементів | alu |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 227 ₴
- Спосіб упаковки: Лавки відвантажуються в зібраному або розібраному вигляді в спеціальній заводській упаковці Харків, Київ, Дніпро, Шостку, Полтаву, Вінницю, Івано-Франківськ, Одесу, Житомир, Суми, Львів, Хмельницький, Миколаїв, Волноваху, Кіровоград, Чернівці, Запоріжжя, Херсон, Житомир, Рівне, Луцьк, Чернігів, Краматорськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Умань,Кременчук, Черкаси, Чернівці, Ужгород, Харків, Лубни, Смілу, Червоноград, Новоград-Волинський, Кам'янське, Стрий і будь-який інший населений пункт України


