Стілець Amado (Амадо) пластик білий

2 059 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9014
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
Крісло пластикове Amado (Амадо) — сучасне, дизайнерське крісло. Матеріал виробу — поліпропілен. Крісло пластикове Amado (Амадо) призначене для використання в житловому інтер'єрі, дачі, відкритих майданчиках, кафе, терасах, HoReCa. Треба берегти виріб від постійних прямих сонячних променів, позаяк колір може тьмяніти. Ця модель штабелюється. Максимальне навантаження до 140 кг. Розмір — 610 x 580 x 460/795h.

Ви можете вибрати та замовити будь-який стілець у Харкові, зателефонувавши по тілу. 057-754-71-65, 067-585-26-29, 073-477-80-79 або надіславши запит прямо з сайту онлайн, доставка відбувається по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 795 мм |
| Глибина | 610 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Висота сидіння | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас стільця | поліпропілен |
| Сидіння | Поліпропілен |
| Спинка | поліпропілен |
- Ціна: 2 059 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка по всій Україні службами доставки Нова Пошта або Делівері





