Офісне крісло керівника MINISTER чудово підійде для офісу або стане прикрасою Вашого кабінету.

Тип роликів: — пластмасові
Варіанти матеріалів крісла:
Дерев'яні елементи (одне 5 різновидів)
Шкіра найвищої якості LUX (натуральна шкіра вичинки "Extra": м'яка, еластична)
Шкіра SPLIT (натуральна шкіра стандартної вичинки "Split": щільна, з явно вираженим малюнком)
Екошкіра ECO (основа 75% поліефір, 25% бавовна, верхній шар: 100% поліуретан, стійкість до стирання: 40 000 циклів Martindale)
Екошкіра RODEO (склад: 100% поліуретан, стійкість до стирання: 90 000 циклів Martindale)
Тканина MICROFIBRE (склад: 22% бавовна, 78% поліестер, стійкість до стирання: 40 000 циклів Martindale, непристрасть: сертифікат BS 58 52)
Тканина KORDROY (склад: 90% поліестер, 8% нейлон, 2% спандекс, основа: 95% поліестер, 5% бавовна, стійкість до стирання: 15 000 циклів Martindale)
Тканина MICROSOLCO (Обивковий матеріал, що складається зі 100% поліестеру)
Шкіряне офісне крісло MINISTER якнайкраще підкреслить Ваш високий статус у компанії.
Офісне крісло начальника, як і письмовий стіл керівника, — невіддільні атрибути ділового спілкування. Шкіряне крісло керівника дає діловим партнерам і клієнтам уявлення про статус його власника.
Офісне крісло MINISTER ідеально підходить також для меблів домашнього кабінету. Шкіряне офісне крісло дає змогу завжди комфортно працювати, не відчуваючи втоми від багатогодинного сидіння.
Ви можете вибрати та замовити офісне крісло MINISTER або інші крісла та стільці в Харкові з безлічі варіантів моделей, оббивки та кольорів зі складу найбільшого виробника офісних меблів у СНД, зателефонувавши по тілу. 057-754-71-65, 067-585-26-29, 073-477-80-79, або надіславши запит прямо з сайту онлайн за допомогою кнопки "КУПИТИ", доставка директорських крісел в Україні, за Харковом безплатно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowy Styl Group |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані, Пластикові |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Тип крісла | Крісло керівника |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 53 см |
| Глибина крісла | 48 см |
| Висота з урахуванням спинки | 118 см |
| Вага крісла | 18 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
- Ціна: від 8 182 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське паковання: бокс — 1 шт., гофрокартон. Доставка крісел і столів в Україні. За Харковом безплатно. Доставка в села та в міста Харків, Київ Дніпр, Полтава, Донецьк, Луганськ, Одеса, Чорниць, АлександріюХарків, Львів, Хмельніцький, Ніколев, Кіровоград, Каменець-Подольський, Запоріжжя, Херсон, Житосвіт, Рівно, Луцк, Чернігов, Кровийатор, Рог Мелітополь, Кременчуг, Черкаси, Вінниця, Очаков, Северодонецьк, Балту, Прилуки, Каменське, Ужгородо, Івано-Франковськ, Хуст, Суми, Бахмут та другі










