Кошик
262 відгуків
Супермеблі для кабінету керівника >>>Переглянути моделі
Український Стандарт: Європейська якість: mkus.com.ua 057-754-7165
+380 (66) 173-48-05
+380 (67) 585-26-29

Матраци Doctor Health

Лікувальні ортопедичні матраци для профілактики і лікування хвороб хребта, які виготовляються виключно з екологічно чистих і абсолютно нешкідливих матеріалів першого класу.

Завдяки биомеханическому та фізіологічного впливу на опорно-руховий апарат людини під час сну, матраци Доктор Хелс можуть бути корисні для профілактики спондилоартрозу, остеохондрозу, сколіозу і при лікуванні наслідків травм хребта. На базі інституту імені проф. М. І. Ситенка всі моделі пройшли випробування і опробування в природних умовах.

Матрац Doctor Health варто зарахувати до розряду найбільш корисних і необхідних товарів для дому. Вони підвищують дієвість профілактики хвороб хребта до 70-80% у дорослих і до 95% у підлітків і дітей. Сприяють зміцненню м'язового корсета, що в подальшому сприяє правильному сидіння, стояння і ходьби з рівною спиною.

Чохли матраців оброблені за системою Purotex", яка гарантує захист від появи і розмноження бактерій, пилових кліщів і різних грибків. З урахуванням застосування сучасних антибактеріальних технологій, все безпружинні матраци Доктор Хелс можна рекомендувати людям, які хворіють на астму та алергію. Сформована на матрацах Doctor Health ціна враховує використання спеціальних сучасних матеріалів і технологій.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner