Матрац Omega Sleep & Fly Organic 160х200 (190)

18 283 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
Ортопедичні 2-сторонні двоспальні матраци асиметричної жорсткості м'який/жорсткий Omega Sleep&Fly Organic 160x200 (190) (Омега Сліп эндФлай Органік)
ІНШІ ВАРІАНТИ І РОЗМІРИ МАТРАЦІВ МОЖНА ВИБРАТИ ПРОЙШОВШИ ЗА ПОСИЛАННЯМ >>>
Матраци Омега відносяться до категорії середніх за ціною матраців на незалежних пружинах, витримують без яких-небудь наслідків, навантаження до 150 кг на одне спальне місце. А значить матраци Omega Sleep&Fly Organic можуть використовуватися і дітьми і дорослими. Цей матрац виготовлений з таких натуральних компонентів:

1. Чохол bio cotton: спеціальна структура волокон чохла биокоттон повноцінно забезпечує водну та аеро регулювання, що створює оптимальний мікроклімат, дозволяє шкірі дихати, особливо в літній час, витримує великі навантаження, не електризується.
2. Carbon Foam - (карбон фоам) супереластичний матеріал, з комірчастою і пористою структурою. Активно дихає, добре відводить вологу. Піна Carbon Foam характеризується найкращою ортопедичної підтримкою хребта, є екологічно чистою, не виділяє ніяких шкідливих речовин. Крім того активний вуглець, що входить до складу матеріалу, що забезпечує захист від електромагнітного випромінювання, нейтралізує неприємні запахи і надає загальний благотворний оздоровчий вплив на людину.
3. Bio Cocos : биококос - на 100% натуральний матеріал, що складається з волокон кокосових горіхів - койри, скріпленої натуральним латексом. Матрац з таким шаром відмінно дихає, не вбирає вологи, зберігає пружність і ортопедичні властивості матраца протягом тривалого часу.
4. Eco felt : також органічний природний компонент матраца, що складається з бавовняних, лляних і вовняних волокон. Шар з цих компонентів допомагає забезпечувати певну жорсткість і стійкість матраца до механічного впливу.
5. Незалежний пружинний блок IQ Spring : так звана "розумна пружина", яка гнучко і ефективно адаптується до зміни навантаження, забезпечуючи м'яку підтримку. Спеціально розроблена форма пружини з широкою основою і вузькою серединою забезпечує більш функціональну підтримку хребта. Отже, в одній пружині сконцентровано відразу кілька рівнів жорсткості, роблячи матрац Омега універсальним , практичні для будь-якої людини.
6. Eco felt.
7. Bio Cocos.
8. Carbon Foam.
9. Чохол Bio Cotton.
Матраци Omega sleep&fly organic володіють ортопедичними і анатомічними властивостями, а певний порядок розташування шарів у двосторонньому матраці дає можливість комфортно відчувати себе на матраці і в літній, і в зимовий час - досить просто перевернути матрац. Матрац добре зберігає свою форму в процесі використання. Матраци Omega сертифіковані, гарантія на матраци - 12 міс.
Купити матраци 160 х 190 (200) Омега із серії Sleep & Fly Organic в Чернігові, Вінниці, Каховці, Херсоні, Одесі, Донецьку, Києві, Полтаві, Львові, Харкові чи в будь-якому населеному пункті України за оптовою ціною з безлічі варіантів видів і моделей, зі складу найбільшого виробника меблів в СНД, зателефонував за тел. 073-477-80-79, 066-173-48-05, 067-585-26-29, або прямо з сайту онлайн, натиснув кнопку "КУПИТИ". Доставка матраців по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕММ |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | пружинний |
| Розмір матраца, см | 160х200 |
| Висота | 21 см |
| Кількість зон жорсткості матраца | 4 |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "IQ Spring" |
| Кількість пружин в пружинному блоці на 1 кв. м. | 272 шт. |
| Наповнення матраца | пінополіуретан, бавовна, кокосова койра, Memoform |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 150 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | м'який |
| Сторона матраца 2 | жорсткий |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | бавовняне волокно |
| Сторона чохла 2 | бавовняна тканина |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 160 см |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Ні |
| Аератори | Так |
| Ручки для перенесення | Ні |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Водонепроникний чохол | Ні |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Вогнезахисне покриття чохла | Ні |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Антибактеріальне просочення чохла | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | стандартна |
- Ціна: 18 283 ₴
- Спосіб упаковки: матраци omega Sleep & Fly organic 160 х 190(200)Заводська упаковка. Доставка матраців по всій Україні в Київ, Дніпро, Полтаву, Донецьк, Луганськ, Одесу, Олександрію, Добропілля, Харків, Суми, Бердянськ, Львів, Хмельницький, Миколаїв, Кіровоград, Вінниця, Запоріжжя, Херсон, Житомир, Рівне, Луцьк, Чернігів, Краматорськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Кременчук, Черкаси, Івано-Франківськ, Сєвєродонецьк, Ялту, Куп'янськ, Маріуполь, Комсомольськ, Золочів, Первомайський, Водолага, Богодухів, Балту, Буковель, Чоп та ін










