Шафа камера зберігання на 4 клітинки ШО-300/1-4 (300 х 500 х 1800h)

3 600 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 50510-0017
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
Металеві шафи для зберігання особистих речей. Кожна комірка комплектується індивідуальним ключем.Не боїться вологості
Шафа камера зберігання (300 х 500 х 1800h) на 4 клітинки призначений для зберігання змінного одягу у виробничих, спортивних та лабораторних приміщеннях, фітнес-центрах, а також для організації камер зберігання в мережі роздрібної торгівлі: в супермаркетах, магазинах, торгових центрах.
Технічні характеристики камери зберігання на 8 осередків:
Ширина, мм — 300 мм
Глибина, мм — 500 мм
Висота, мм — 1800 (без ніжок) мм
Висота 1-ї комірки - 450 мм
Основні відмітні особливості одежного металевої шафи:
Шафи виготовлені з високоякісної сталі;
Металеві шафи забезпечені ефективною системою вентиляції за рахунок дворівневого розташування жалюзі на дверях;
Шафи металеві мають високу стійкість до злому завдяки конструктивному посилення полотна двері жолобом жорсткості;
Зовнішня та внутрішня поверхні пофарбовані эпоксиполиэфирной порошковою фарбою з попередньою антикорозійною обробкою ( фосфатированием ), що надає привабливий зовнішній вигляд і підвищену зносостійкість;
Кожна секція (осередок) шафи оснащена індивідуальним замком ключем;
Колір корпусу – сірий RAL 7035; дверей – сірий RAL 7035 (або синій RAL 5002 під замовлення)
Варіанти кольору: світло-сірий, інші кольори виготовляються під замовлення (+10 %)
Купити шафа на 4 секції в Харкові, Полтаві, Києві Ви зможете недорого, зателефонувавши за телефонами 057-754-71-65, 066-173-48-05, 067-585-26-29 або з допомогою кнопки «КУПИТИ» безпосередньо з сайту Компанії Український Стандарт.
Доставка металевих меблів для камер зберігання по Україні. Збірка в Києві, Полтаві, Харкові безкоштовно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УХЛ-МАШ |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Врізний |
| Кількість замків | 4 шт. |
| Кількість секцій | 1 шт. |
| Кількість осередків | 4 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип корпусу | Збірно-розбірний |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота | 1800 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: 3 600 ₴
- Спосіб упаковки: Металеві шафи відвантажуються в розібраному або зібраному вигляді.Доставка меблів в Києві, Полтаві, Харкові Чернівці, дніпро, Шостку, Донецьк, Луганськ, Одесу, Івано-Франківськ, Ужгород, Кропивницький, Суми, Львів, Хмельницький, Миколаїв, Кіровоград, Волноваху, Запоріжжя, Херсон, Житомир, Рівне, Луцьк, Чернігів, Краматорськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Кам'янське, Кременчук, Черкаси, Маріуполь, Стрий, Сєвєродонецьк, Ялту та інші міста і села України.




