Вбудований сейф схованка Розетка ТР-1

1 630 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 60540201-P00001
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
Сейф схованка призначений для надійного зберігання цінних речей, паперів і грошей. Такі сейфи використовуються в тих випадках, коли встановлення звичайної сейфа немає необхідності.
Вага - 2,2 кг;
Довжина виробу - 205 мм;
Діаметр вироби – 76 мм;
Розміри контейнера: довжина – 115 мм ; ширина - 63 мм
Обсяг 174см3
Зовнішній вид схованки нічим не відрізняється від звичайної розетки. Саме місце для зберігання монтується в стіну. Навіть якщо тайник був виявлений, то замок є додатковою перешкодою для злодія.
Зв'яжіться з менеджером в Харкові по тел 057-754-71-65, 066-173-48-05, 067-585-26-29 прямо зараз або залиште заявку безпосередньо з сайту за допомогою кнопки - КУПИТИ. Доставка здійснюється по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УХЛ-МАШ |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 0 клас |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Товщина металу | 3 мм |
| Товщина стінок | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 76 мм |
| Зовнішня глибина | 205 мм |
| Зовнішня ширина | 76 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 63 мм |
| Внутрішня глибина | 115 мм |
| Внутрішня ширина | 63 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 630 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська картонн. евроупаковка - 1 бокс по 1 шт. Доставка сейфів-схованок в Харків, Київ, Дніпро, Полтави, Одеси, Маріуполя, Вінницю, Чернівці, Кам'янець-Подільський, Бердянськ, Вилкове, Кам'янське, Буковель, Суми, Львів, Хмельницький, Миколаїв, Білгород-Дністровський, Затоку, Новоград-Волинський, Гадяч, Ингульск, Бахмут, Запоріжжя, Херсон, Житомир, Рівне, Луцьк, Чернігів, Краматорськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Кременчук, Черкаси, Чорноморськ, Прилуки, Каховку, Попасну і будь-які інші міста і села України


