Міні-кухня Doros Лея Дуб сонома/Білий ДСП 100х43х171 (81359335)
вверхвниз

5 695 ₴
- В наявності
- Код: 81359335
+380 (66) 173-48-05
Vodafone
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус та фасад виробу виготовлені із ламінованого ДСП товщиною 16 мм.
Кромка зовнішніх деталей 2 мм, полиці, ящики 0.5 мм.
Кухні спроектовані таким чином, щоб забезпечити міцну, безпечну та стійку конструкцію.
Компоненти розсувної системи та фурнітура проходять перевірку на міцність та довговічність
Зберігайте упаковку до повного складання виробу, оскільки її наявність є обов'язковою умовою прийняття рекламацій по товару.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина верхнього рівня | 430 см |
| Глибина нижнього рівня | 430 мм |
| Довжина верхнього рівня | 1000 мм |
| Довжина нижнього рівня | 1000 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Тип кухонного гарнітура | стандартний |
| Тип меблевої ручки | ручка-скоба |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Фасад | ламінована ДСП |
| Форма кухонного гарнітура | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 18 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 695 ₴






