Стіл обідній Стефанія, діаметр 80 см, білий
вверхвниз

4 320 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: stefania
+380 (66) 173-48-05
Vodafone
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл Стефанія - обідній стіл з дерев'яними ніжками з натурального дерева бук. Дерев'яні частини ніжок з'єднуються за допомогою металевих прутів чорного кольору. Висота столу 73 див.
Біля столу Стефанія стільниця з дерева, кругла з HPL матеріалу, діаметр 80 см, товщина 25 мм, протиударна крайка pvc.
Колір-білий, не лакований, матовий
Мінімальна ціна при замовленні від 2 шт.

Купити круглий обідній стіл Стефанія можете онлайн натиснувши кнопку "КУПИТИ" або зателефонувавши в компанію Український Стандарт по тел. 057-754-71-65, 067-585-26-29, 073-477-80-79, 066-173-48-05
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Круглий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 730 мм |
| Вага | 12 кг |
| Товщина стільниці | 25 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ДСП покрита пластиком |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 320 ₴
- Спосіб упаковки: Безкоштовна доставка Доставки у Вашому місті




