Стіл обідній Тауер Вуд, діаметр 60 см, чорний
вверхвниз

2 320 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TabTaw60Bl
+380 (66) 173-48-05
Vodafone
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тауер Вуд - обідній круглий стіл, стільниця якого виготовлена з ламінованого МДФ чорного кольору, матова, не лакована. Стіл Тауер Вуд має дерев'яні ніжки, виготовлені з натурального дерева бука, натурального кольору. Дерев'яні частини ніжок з'єднуються за допомогою металевих прутів чорного кольору.
Розмір столу: діаметр 60 см, висота стола 74 см.

Купити круглий обідній стіл Тауер Ви можете він-лайн, натиснувши кнопку "КУПИТИ" або зателефонувавши в компанію Український Стандарт по тел. 057-754-71-65, 067-585-26-29, 073-477-80-79, 066-173-48-05
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Круглий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 600 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 740 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ фарбований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 320 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське паковання — 1 бокс. Доставка столів і стільців по всій Україні. На відділення Делівері — доставка безплатна! по всій Україні Харків, Київ, Дніпр, Полтаву, Донецьк, Вінцю, Хуст, Одесу, Коростінь, Суми, Львів, Самбор, Білгород-Днестрівський, Хмельницький, Миколаїв, Буковель, Каменський, Кропив'янський, Олександрію, Маріополь, Вілково, Запоріжжя, Херсон, Івано-Франковськ, Житомир, Рівно, Луцк, Бердянськ, Червці, Бар, Чернігов та інші




