Модуль проміжний стола письмового 1000*680*750 MN101W2

4 781 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
- В наявності
- Тільки оптом
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс

MN101W2
Модуль проміжний стола письмового 1000*680*750
- Механізм
- Матеріаликольорів: 3, типів матеріалів: 1
- Ролики
- Вага
- Вага нетто 16.36 кг
- Вага брутто 19 кг
- Глибина680 мм
- Ширина1000 мм
- Висота750 мм
- Більше розмірів
Висота виробу в нижньому положенні 750 мм Ширина сидіння 1000 мм Глибина сидіння 680 мм
Стілиці та топи тумб Меган виготовляються з товстого ЛДСП 25 мм, інші елементи — з ЛДСП 18 мм, торці яких облицовані 2-х і 1-мм захисною протиударною крайкою ПВХ. Металеві опори столів виготовлені з труби, перетином 23*57 мм і мають можливість регулювання за висотою в межах 10 мм. Стільниця столу може обладнана заглушкою для дротів, виготовленої під колір алюмінію.
Як видно, ціна столів істотно залежить від оброблення опор-ніжок. Порошкове фарбування в колір алюмінію, білий або чорний — варіант абсолютно недорогий, хромування — елітний варіант.
Цікаво, що прямокутний варіант стільниці в Мегані помітно відрізняється від різних аналогів: уздовж одного довгого боку стільниці зроблений неглибокий виріз, у який, у разі потреби, кріпиться роздільний екран-перегородка.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowy Styl Group |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 75 см |
| Глибина столу | 68 см |
| Довжина столу | 100 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Опори столу | метал |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 4 781 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.
- Спосіб упаковки: Заводське паковання в 5-шаровий гофрокартон. Доставка сучасних офісних меблів по всій Україні безплатно.



