Тумба TV-line2 126x53h35 МДФ венге

2 866 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
Тумба під ТБ із серії Тумба TV-line No2 розміром 126x353h см МДФ венге - нова Спеціальна розробка для меблювання вітальнь, спальний, залів. Така тумба Доповнити інтер'єр не тільки у Вашій спальні, але і в номері готелю, чудово підійде в апартаменти під здачу в оренду. На тумбі ТБ-лайн 2 ідеально розміститися не тільки телевізор, плазмуна панель, тюнер, музичний центр. Знайдуть для себе місце газети і журнали.

Видається телевізійна тумба Тумба TV-line 2 тільки в одному варіанті кольору: венге.
Габаритні розміри Тумба TV-line 2: 126х35x53hсм;
Тумба Виготовлено з екологічно чистих матеріалів: боковини і ящики виготовлені з ламінованої ДСП венги, фасади ящиків, ламінований МДФ, білий супермат. Напрямні скриньки ❑ кулькові, телескопічні, повного вимовляння. Ящики відкриваються від дотику до фасаду за допомогою спеціального відштовхувача.
Дивиться Тумба ТБ 2 дуже ефектно і вигідно заповнити простір у Вашому інтер'єр.


Купити Тумби TV-line 2 венге у Дніпрі, Винниці, Харкові, Києві, Херсоні, Ніколаеве, Запоріжжя, Одесі, Львові, Чернигові, Сумах або в будь-якому населеному пункті України з безлічі варіантів моделей, і квітів зі складу найбільшого виробника меблів у СНГ, задзвонивши по тіл. 057-754-71-65, 06-173-48-05, 067-585-26-29, або прямо з сайту за допомогою кнопки "КУПИТИ", Доставка тумб по Україні.
Стінки оптом дешевше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор, Під аудіо-відео апаратуру, Під домашній кінотеатр |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 53 мм |
| Глибина тумби | 35 мм |
| Ширина тумби | 126 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ плівковий |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стінки | 0.53 |
| Глибина стінки | 0.47 |
| Довжина | 1.8 мм |
| Задня стінка | ХДФ |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Секція під телевізор | Так |
| Тип стінки | лінійна (пряма) |
| Тип фасаду | прямий |
- Ціна: 2 866 ₴
- Спосіб упаковки: Відвантажується тумби ТБ у розобраному вигляді. Заводська упаковка в багатошаровий картон. Доставка стінок у Харків, Київ, Дніпр, Полтаву, Донецьк, Одесу, Суми, Львова, Хмельніцький, Ніколаєвський, Кіровоград, Іллячевськ, Запоріжжя, Херсон, Житомір, Рівномір, Луцк, Чернігов, Краматорськ, Доґан Роґ, Мелітополь, Ґадяч, Курахова, Кремчук, Черчікс, Черкосси, Вінніко, Суми, Північнодик, Мурінгольц, Доганк, Доганк, Берск, Берскеган, Рахкоуековкоу, Рюкоухковкоу, Рополи, Рополи, Українці.










