Крісло Wilson шкіра люкс чорна

35 767 ₴
- В наявності
- Код: KrisloWilsonBlack
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
Крісло керівника Wilson використовуэ сучасний механізм DeepTilt (DT) глибокого гойдання по поздовжній осі з фіксацією в одному положенні. Такий механізм приводиться в рух натисканням коліна. Жорсткість і амплітуда гойдання регулюється спеціальною ручкою. Є можливість регулювати силу відхилення від прямої осі сидіння й спинки відповідно до ваги того, хто сидить.
Наповнювач сидіння: високоякісний латекс.
Наповнювач внутрішньої сторони підлокітників і спинки: пух — перо.
Хрестовина: алюмінієва. Діаметр хрестовини 700 мм.
Ролики: з алюмінієвими вставками.
Для оббивки використовується комбінація з двох матеріалів. Передня частина виготовлена в гладкій високоякісній натуральній люкс шкірі, задня частина з якісного високоміцної екошкіри. Натуральна шкіра дуже красива та практична, вона "дихає", що робить сидіння на ній дуже комфортним. Модель представлена у двох кольорах — сірому та чорному.
Ціна на елітне крісло Wilson black мінімальна та повністю відповідає якості цього крісла. Ергономічність крісла допоможе знизити втому, обмежити викривлення хребта.
І ще один важливий і позитивний момент, пов'язаний із купівлею директорського крісла Вілсон чорна шкіра — це те, , що крісло безплатно буде доставлене в будь-який населений пункт України зі складу з гарантією виробника 12 місяців. Купити елітне крісло Wilson із сайту можна за допомогою кнопки «КУПИТИ»
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип крісла | Крісло керівника |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 87 см |
| Глибина крісла | 80 см |
| Висота з урахуванням спинки | 137 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 61 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 69 см |
| Вага крісла | 35.5 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | комбінована шкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 43 см |
| Глибина сидіння | 47 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлокітник | м'який |
- Ціна: 35 767 ₴
- Спосіб упаковки: Кресло Wilson бесплато доставляется в заводской картонной (5-ти слойный гофрокартон) упаковке. Доставка кресел, стульев и мебели для руководителя в Харьков, Киев, Днепр, Гадяч, Донецк, Луганск, Одессу, Ужгород, Сумы, Львов, Хмельницкий, Николаев, Кропивницкий, Запорожье, Херсон, Житомир, Ровно, Луцк, Винницу, Александрию, Горишни Плавни, Белгород-Днестровск, Чернигов, Краматорск, Кривой Рог, Мелитополь, Кременьчуг, Черкассы, Мариуполь, Северодонецк, Ялту, Волноваху, Ивано-Франковск, и другие









