Приліжкова Тумба Doros Hugo Тахо / Білий 40х33х40 Комплетк - 2 шт (41904100)
вверхвниз

1 403 ₴
- В наявності
- Код: 41904100
+380 (66) 173-48-05
Vodafone
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус і фасад виробу виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм.
Кромка зовнішніх деталей, полиць, а також ящиків — 1 мм.
Тумби спроектовані таким чином, щоб забезпечити міцну, безпечну і стійку конструкцію. Фурнітура проходить перевірку на міцність і довговічність
Країна походження фурнітури — Украина.
Ручки — пластик.
Висувні механізми ящиків - роликові.
Всі вироби проходять перевірку на міцність та довговічність
Зберігайте упаковку до повного складання виробу, оскільки її наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій по товару.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб Тахо |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 40 см |
| Глибина тумби | 33 см |
| Ширина тумби | 40 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 403 ₴


