Полицетримач SANWERK REI 30x30x45 мм (ZC0000126)

603,72 ₴
- В наявності
+380 (66) 173-48-05
Vodafone
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полицетримач хром полірований REI виготовлений в Іспанії. Регульовані затискачі по товщині скла 3-19 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SANWERK |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (відвантажувальний) | 0.12 кг |
| Гарантія | 12 місяців міс. |
| Глибина | - |
| Доставка/Оплата | Запропоновано 500 грн |
| Матеріал виготовлення | Сплав |
| Об`єм | 0.0001 м3 |
| Особливості | Утримує навантаження до 20 кг |
| Покриття | Хром |
| Країна походження | Іспанія |
| Товщина | 45 мм мм |
| Торгова Марка | REI |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 603,72 ₴

