Умивальник SANWERK IDEA 2.0 80x45 (UV0000147)

5 387,16 ₴
- В наявності
+380 (66) 173-48-05
Vodafone
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Умивальник меблевий з кераміки 80х45 см. Бортик по периметру. Турецька якість. Товщина 4 см. Монтажний набір в комплекті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SANWERK |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (відвантажувальний) | 23.73 кг |
| Висота умивальника | 185 мм |
| Гарантія | 24 місяця міс. |
| Глибина чаші | 135 мм |
| Діаметр зливу, мм | 43 |
| Доставка/Оплата | Запропоновано 500 грн |
| Кількість отворів під змішувач | 1 |
| Колекція | IDEA 2.0 |
| Матеріал виготовлення | Кераміка |
| Міжосьова відстань кріплень, мм | 280 |
| Наявність донного клапана | Немає |
| Наявність отвори під змішувач | Да |
| Наявність сифона | Немає |
| Наявність зливу-переливу | Да |
| Об`єм | 0.09 м3 |
| Орієнтація | Центр |
| Особливості | Кераміка Туреччини, кріплення до стіни, меблевого типу, бортик периметром |
| Розмірний діапазон | 80-89 |
| Країна походження | Туреччина |
| Тип встановлення умивальника | На тумбу |
| Товщина | 45 мм мм |
| Торгова Марка | Kale |
| Встановлення над пральною машиною | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 387,16 ₴

