Варильна поверхня електрична VENTOLUX HV 32 TC склокераміка чорна, 2 конфорки

4 490 ₴
- В наявності
- Код: 2059765961567
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
Варильна поверхня HV 32 TC – це панель із високоякісної склокераміки чорного кольору з двома круглими зонами нагріву. Завдяки сучасному дизайну, ця модель гармонійно виглядатиме в кухнях будь-якої квадратури та дизайну.
Основа моделі представлена чорною склокерамікою, на якій зони нагріву та сенсорне керування відзначені білим кольором. Ключова особливість варильної поверхні HV 32 TC – сенсорне керування. Такий тип управління ідеально виглядає на гладкій поверхні, зручніший у використанні та полегшує процес догляду за поверхнею.

Склокерамічна електрична варильна поверхня HV 32 TC виготовлена із чорного скла.
Поверхня має невелику ширину – лише 30 см.
Панель працює від стандартного живлення – 220 В/50 Гц.
Варильна поверхня HV 32 TC містить дві різні конфорки. Велика 200 мм – 1,8 кВт, середня 165 мм – 1,2 кВт.

Конфорки працюють в одному із дев'яти режимів потужності.
Варильна поверхня Ventolux HV 32 TC ідеально підійде для дач, заміських будинків, компактних кухонь та орендованих квартир.
Поверхня оснащена лише найнеобхіднішими вузлами та функціями. Індикатор безпеки нагрівання, блокування дітей.
Тип керування - сенсор на склі.
Замовити варильну поверхню, що сподобалася Вам, можна з сайту mkus.com.ua або зателефонувавши за телефонами: 057-754-71-65, 066-173-48-05, 067-585-26-29, 073-477-80-79. Доставка до квартири безкоштовна. Дізнайтесь про можливу знижку спеціально для Вас у нашого менеджера.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Електрична |
| Виробник | VENTOLUX |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Конфорки | |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Кількість температурних режимів | 9 |
| Захист від дітей | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 55 мм |
| Вага | 4.25 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Ширина ніші для вбудовування | 490 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 265 мм |
- Ціна: 4 490 ₴
- Спосіб упаковки: Безкоштовна доставка Новою Поштою






