Комод FREEDOM (Фрідом)

18 384 ₴
- В наявності
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
Комод FREEDOM має багато відділень і ящиків, що забезпечує достатньо місця для зберігання різних речей. Він виконаний у стильному дизайні та виготовлений із високоякісних матеріалів, що робить його міцним та надійним.
Розмір комода з вітражем: 485 * 1510, h = 870

Залежно від ваших потреб та уподобань. можна з різних елементів меблів FREEDOM (Фрідом) створювати різні комплекти меблів, що дозволяє не тільки зберігати та демонструвати предмети інтер'єру, але й створити стильний та функціональний простір у вашому будинку.
Купити комод FREEDOM (Фрідом) можна в Компанії Український Стандарт натиснувши кнопку "КУПИТИ" або зателефонувавши за тел. 057-754-71-65, 067-585-26-29, 073-477-80-79, 066-173-48-05. Доставка комплектів по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір | Слонова кістка/горіх + патина золото |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 87 см |
| Глибина комода | 48.5 см |
| Ширина комода | 151 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | масив дуба, МДФ шпон |
- Ціна: 18 384 ₴


