Посудомийка вбудована DW 6012 4M PP

13 859 ₴
- В наявності
- Код: 2059765957461
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
Посудомийна машина DW 6012 4M PP – незамінна помічниця для будь-якої господині - економічна модель, має 4 температурних режиму і 6 програм, відкладений старт і інші корисні функції.
Щоб управління стало доступним, необхідно відкрити дверцята посудомийної машини. На її торці будуть розташовані кнопки soft touch. З їх допомогою посудомийку можна включити/виключити, підібрати необхідний температурний режим і програму, час роботи, а також запрограмувати відкладений старт або половинну завантаження.
Управління представлено м'якими кнопками на передній панелі реалізовані індикатори, які повідомляють про обраною програмою, роботі посудомийки і т. д.
Споживання енергії посудомийкою мінімальне, класи споживання енергії, сушіння та миття: А++/А/А.
Доступні дві корзини для посуду, а також додатковий кошик для столових приладів.
Функція половинного завантаження економить електроенергію – режим однозначно полюблять сім'ї, у яких немає велику кількість брудного посуду. По закінченню роботи посудомийка подає звуковий сигнал.
Нагрівальний елемент прихований, тому немає ймовірності, що в нього потраплять залишки їжі і зашкодять його.

Основні програми: ECO / 90 хв / швидка / інтенсивна.
Особливості: прихований нагрівальний елемент, пластиковий піддон.
Отримати консультацію про те, як правильно підібрати або підключити техніку можна у наших професійних менеджерів. Вони з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
Замовити вподобану Вам посудомийку можна з сайту mkus.com.ua або зателефонувавши за телефонами: 057-754-71-65, 066-173-48-05, 067-585-26-29, 073-477-80-79. Доставка до квартири безкоштовно. Дізнайтеся про можливу знижку спеціально для Вас у нашого менеджера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Тип посудомийної машини | Повногабаритна |
| Ширина посудомийної машини | 60 см |
| Максимальне завантаження | 12 комплектів |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість програм мийки | 6 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відстрочка старту | Так |
| Максимальний час відстрочки старту | 12 годин |
| Половинне завантаження | Так |
| Система сушіння | конденсаційна |
| Звуковий сигнал | Так |
| Внутрішнє освітлення | Ні |
| Можливість підключення до гарячої води | Так |
| Верхній кошик | Да |
| Нижня кошик | Да |
| Витрата води за цикл/рік | 11/3080 |
| Споживання електроенергії за цикл/рік | 0,91/258 |
| Максимальна потужність (Вт) | 2100 |
| Індикація на панелі | LED підсвічування |
| Програми мийки | |
| Програма інтенсивного миття | Так |
| Програма швидкої мийки | Так |
| Біо-програма | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 815 мм |
| Ширина | 598 мм |
| Глибина | 548 мм |
| Вага | 29.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна потужність, Вт | 1930 |
- Ціна: 13 859 ₴








