Витяжка похила WELLA 60 BK (1000) TRC скло чорне

7 695 ₴
- В наявності
- Код: 2059765961512
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
Похила витяжка WELLA 60 BK (1000) TRC являє собою сучасну, багатофункціональну техніку. Особливість конструкції підвищила привабливість моделі за рахунок початкового нахилу. Техніка порадує функціональністю, продуктивністю, а також невибагливою експлуатацією.
Модель має сучасну похилу форму, яка візуально значно розширює кухонний простір. Готувати з похилою витяжкою WELLA 60 BK (1000) TRC набагато комфортніше, оскільки конструкційна особливість виключає можливість зачепитись головою за витяжку.

Двигатель на 3 скорости, максимальная его производительность 1000 м.куб.
Управление - сенсор на стекле, пульт ДУ
Дополнительное освещение рабочей поверхности осуществляется с помощью 2 лампочек по 1.5 Вт каждая, LED, управление - за счет кнопок.
Быстрая очистка воздуха выполняется путем отвода/рециркуляции.
Получить консультацию о том, как правильно подобрать или подключить наклонную вытяжку, можно в наших профессиональных менеджеров. Они с радостью ответят на все Ваши вопросы.
Замовити вподобану Вам витяжку можна з сайту mkus.com.ua або зателефонувавши за телефонами: 057-754-71-65, 066-173-48-05, 067-585-26-29, 073-477-80-79. Доставка до квартири безкоштовно. Дізнайтеся про можливу знижку спеціально для Вас у нашого менеджера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Продуктивність витяжки | 700 куб.м/год |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Тип витяжки | Настінна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 600 мм |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.4 кг |
| Діаметр повітропроводу | 150 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Фільтр | металевий |
- Ціна: 7 695 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське пакування - 1 бокс. БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВИТЯЖОК ПО УКРАЇНІ НОВОЮ ПОШТОЮ









