Стіл обідній Нурі 120х80, чорний
вверхвниз

4 900 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Nury120W
+380 (66) 173-48-05
Vodafone
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл Нурі 120*80 — прямокутний обідній стіл, з чорною стільницею.
Стільниця виготовлена з матеріалу ламінований МДФ, товщина стільниці 15 мм, колір чорний.
У стола дерев'яні ніжки з натурального дерева бук натурального світлого відтінку.
Дерев'яні частини ніжок з'єднуються за допомогою металевих кріплень.

Висота столу 74 см.
Купити прямокутні обідні столи Нурі чорні 120*80 Ви можете онлайн, натиснувши кнопку "КОПИТИ" або зателефонувавши в компанію Український Стандарт по тілу. 057-754-71-65, 067-585-26-29, 073-477-80-79, 066-173-48-05.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 740 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ ламінований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 900 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське паковання з 5-тишаровим гофрокартоном і захисними ППУ вкладками. Безплатна доставка дизайнерських столів у всій Україні в Харків, Київ, Дніпр, Полтаву, Вінницю, Івано-Франковськ, Одесу, Корость, Суми, Львів, Самбор, Білгород-Днестрівський, Хмельницький, Миколаїв, Буковель, Каменський, Кропивніцький, Александрію, Маріополь, Вілково, Запорожнення, Херсон, Житомір, Рівно, Луцк, Вілково, Саляву, Краматорськ, Крівий Рог, Кременчуг, Черкаси, Шостку, Чоп, Каменське та будь-які ін.



